Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ закликав викладачів до оптимізму

Ректор ЗНУ закликав викладачів до оптимізму

Ректор ЗНУ закликав викладачів до оптимізму
26.10.2016 09:00 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології ювілей факультету зустріч із ректором

У ЗНУ вже стали доброю традицією зустрічі ректора з колективами факультетів. Двадцять п’ятого жовтня професор Микола Фролов спілкувався з викладачами факультету іноземної філології. Йшлося про вирішення завдань, які ставить сьогодення перед вишем, та про його майбутнє. Крім того, Микола Олександрович відзначив злагоджену й плідну роботу викладачів ФІФ та привітав їх із ювілеєм факультету, який днями святкуватиме своє 50-річчя.

На початку зустрічі ректор Микола Фролов відзначив, що колектив факультету під керівництвом його декана, доцента Галини Морошкіної минулого навчального року провів вдалу профорієнтаційну кампанію серед майбутніх студентів. Про це свідчить той факт, що за її результатами ФІФ увійшов до трійки кращих факультетів ЗНУ. За словами ректора, це дозволяє представникам викладацького складу дивитися в майбутнє з оптимізмом, заснованим на реаліях.
Микола Фролов поділився з викладачами своєю занепокоєністю тим, що в українському суспільстві панує песимізм, адже це – серйозна проблема для країни, яка переживає складні часи та військову агресію. Провівши паралелі зі знаковими періодами історії України, він запевнив присутніх, що, попри все, на нашу державу чекає перемога. Але для цього кожному українцю доведеться докласти максимум зусиль. Теж саме, на його думку, можна сказати і про університет.
При цьому ректор закцентував увагу викладачів на тому, що на сьогодні загострилася конкуренція між вишами за майбутніх студентів. ЗНУ зараз включений не лише до загальноукраїнської, але й до європейської конкурентної боротьби, що точиться між провідними навчальними закладами. Усе більше випускників запорізьких шкіл обирають для навчання не місцеві виші, а столичні чи іноземні – польські, словацькі, румунські тощо. На думку Миколи Фролова, привернути увагу молоді до ВНЗ можна лише завдяки модернізації освітнього процесу, зокрема його методичної складової, та впровадженню нових підходів до академічної діяльності.
Після завершення виступу ректора завідувач кафедри німецької філології і перекладу, доцент Сергій Вапіров звернувся до Миколи Олександровича з проханням виділити для потреб кафедри ще один комп’ютер. Микола Фролов запевнив, що навесні університет придбає чергову партію офісною техніки, яка буде розподілена між підрозділами вишу відповідно до наданих заявок.
Крім того, завідувач кафедри англійської філології, професор Санія Єнікєєва та завідувач кафедри викладання другої іноземної мови, доцент Катерина Ружин подякували керівництву ЗНУ за увагу до потреб колективу факультету та його всебічну підтримку.
До подяки на адресу ректорату приєдналася і декан факультету іноземної філології, доцент Галина Морошкіна. На її прохання, на честь 50-річчя ФІФ, ректор відзначив почесними грамотами кращих викладачів факультету-ювіляра.

Таміла Тарасенко

Схожі новини