Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління ЗНУ провів «Соціологічну майстерню» в ліцеї «Перспектива»

Факультет соціології та управління ЗНУ провів «Соціологічну майстерню» в ліцеї «Перспектива»

Факультет соціології та управління ЗНУ провів «Соціологічну майстерню» в ліцеї «Перспектива»
26.10.2016 13:59 Все Головні новини Факультети Соціології та управління

Викладачі та студенти факультету соціології та управління провели майстер - клас щодо соціологічного аналізу візуалізованої інформації на прикладі сучасних екранізацій відомих казок: «Красуня та чудовисько» і «Золушка».

Практична частина майстер-класу зацікавила ліцеїстів 9 – 11 класів, які здійснили та репрезентували власний аналіз казки. Соціологічний аналіз був спрямований на визначення типу соціальних відносин та взаємодії. Були визначені соціальні суб’єкти, їх потреби, інтереси, та мотивація. Здійснення аналізу засобів візуалізації базувалось на визначенні цільової аудиторії.
Після проведення тренінгу ліцеїсти та їх викладачі запропонували варіанти подальшої співпраці з факультетом соціології та управління. Пропозиції стосувались необхідності розробки більш деталізованих завдань тренінгу. Були запропоновані різноманітні формати майбутніх тренінгів на платформі «Соціологічної майстерні», зокрема, за участю учнів інших шкіл.
«Соціологічна майстерня» продовжила свою діяльність по темі «Візуальна соціологія». Запрошені учні старших класів за участі студентів та викладачів факультету робили соціологічний аналіз фото, на яких були зображені локації активного способу життя в м. Запоріжжя. Заплановано продовжити роботу з розробки рекомендацій для місцевих органів влади щодо розвитку простору активного відпочинку в Запоріжжі.
Ще одним заходом щодо актуалізації у молоді Запорізької області професійних орієнтацій була поїздка викладачів факультету соціології та управління у м. Василівка, де на базі гімназії «Сузір'я» відбулась зустріч зі старшокласниками міста. Заступник декана ФСУ з навчальної роботи, Бірюкова Т.Ф., провела експрес – тренінг щодо визначення дітьми свого професійного майбутнього. Про компетентності, які формуються у випускників ФСУ, розповів заступник декана ФСУ з профорієнтаційної діяльності Бондаренко О.В.
Цікавою відбулась зустріч керівництва факультету з майбутніми абітурієнтами в рамках Дня відкритих дверей ЗНУ. Факультет соціології та управління запропонував учням шкіл відкритий доступ до лекцій та семінарів, які проводять викладачі факультету.