Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами історичного факультету майбутнє ЗНУ

Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами історичного факультету майбутнє ЗНУ

Ректор Микола Фролов обговорив з викладачами історичного факультету майбутнє ЗНУ
26.10.2016 16:45 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет зустріч із ректором

У Запорізькому національному університеті тривають зустрічі ректора Миколи Фролова з викладацькими колективами усіх факультетів. Двадцять шостого жовтня відбулася розмова Миколи Олександровича з представниками історичного факультету. Присутні на заході обговорили питання, пов’язані з оновленням навчальних планів у відповідності до вимог сучасності та залучення до освітнього процесу модерних технологій. Також ректор закцентував особливу увагу учасників зустрічі на необхідності вироблення якісно нового, сучасного, підходу до наукової діяльності, який би забезпечив розвиток і процвітання вишу.

На початку зустрічі ректор Микола Фролов запевнив, що історичний факультет для нього – рідний, адже він за освітою – доктор історичних наук. Але, за словами Миколи Олександровича, його глибоку повагу до науковців факультету пояснює не цей факт, а їхня злагоджена праця на благо всього університету під керівництвом декана, професора Володимира Мільчева.
Микола Олександрович наголосив, що щороку керівництво університету ставить перед його колективом масштабні завдання, які можна успішно вирішити лише об’єднавши зусилля всіх представників професорсько-викладацького складу ВНЗ. Завдяки спільній діяльності всіх науковців ЗНУ, відбувається його невпинний розвиток – запорука існування вишу в умовах жорсткої конкуренції на ринку надання освітніх послуг – та, водночас, вихід на якісно новий рівень.
Цього року перед колективом університету поставлено відразу два важливі завдання. По-перше, усім викладачам необхідно серйозно вдосконалити освітній процес, осучаснити підготовку висококваліфікованих фахівців, враховуючи всі виклики сучасного світу. По-друге, на думку Миколи Олександровича, в ЗНУ необхідно особливу увагу приділити науковій діяльності вишу, розвинути її прикладний складник, докладати більше зусиль для укладення госпдоговорів та участі в грантових програмах. Ректор Микола Фролов висловив упевненість, що всі викладачі історичного факультету розуміють необхідність змін та докладуть максимум зусиль заради подальшого розвитку всього Запорізького національного університету.
Наприкінці заходу декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев та інші учасники зустрічі подякували адміністрації вишу за увагу до всіх потреб колективу, а також за прагнення зробити ЗНУ провідним вищим навчальним закладом запорізького регіону.

Таміла Тарасенко

Схожі новини