Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 100 осіб цього року проходять перепідготовку на базі Центру післядипломної освіти

Близько 100 осіб цього року проходять перепідготовку на базі Центру післядипломної освіти

Близько 100 осіб цього року проходять перепідготовку на базі Центру післядипломної освіти
26.10.2016 16:47 Все Головні новини Центр післядипломної освіти навчання додаткові освітні послуги

У центрі післядипломної освіти Запорізького національного університету розпочався навчальний рік. У 2016-2017 навчальному році тут навчатиметься 95 осіб за сімома спеціальностями перепідготовки спеціалістів. Цього разу слухачі виявили бажання опанувати такі освітні програми, як «облік і аудит», «правознавство», «спорт», «фізична реабілітація», «психологія», «мова і література (англійська)» і «переклад (англійська мова)». При цьому всі, хто вирішив пройти перепідготовку та змінити професію, виявляють велику зацікавленість та мотивованість до навчання.

Окрім цього, з початку навчального року фахівці Центру вже провели три заходи з додаткових освітніх послуг. Разом із факультетом соціальної педагогіки та психології організовано курси підвищення кваліфікації за темою: «Оцінювання потреб клієнтів у соціальних послугах» для фахівців Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування. Два інші заходи проводились разом із факультетом фізичного виховання. Перший, уже традиційний для ЗНУ, це – курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів, другий – навчальний курс за тематикою: «Тренер групових програм із фітнес-аеробіки». Разом вже пройшли навчання та отримали відповідні документи про їхнє завершення 72 особи.

Центр післядипломної освіти

Схожі новини