Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомий американський науковець Пол Болтон провів психологічний тренінг на факультеті СПП

Відомий американський науковець Пол Болтон провів психологічний тренінг на факультеті СПП

Відомий американський науковець Пол Болтон провів психологічний тренінг на факультеті СПП
26.10.2016 16:49 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність тренінг

Двадцять четвертого-двадцять п’ятого жовтня факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ приймав головного дослідника Блумбергської школи громадського здоров’я університету Дж. Хопкінса (Dr. Paul Bolton) доктора Пола Болтона (Балтимор, США) та наукового партнера з Києво-Могилянської академії доктора Сергія Богданова (Київ, Україна).

Доктор Болтон провів тренінг за темою сумісного дослідження університету Дж. Хопкінса, Києво-Могилянської академії та Запорізького національного університету «Дослідження ефективності і реалізації різних варіантів втручання в області психічного здоров'я серед внутрішньо-переміщених осіб і ветеранів АТО України» (Study Title: Study of effectiveness and implementation of different versions of a mental health intervention among IDPs and АТО Veterans in Ukraine).
Проект має різні дослідницькі цілі, які полягають у вивченні типів проблем психічного здоров'я в результаті збройного конфлікту на сході України, у розвитку відповідних і точних інструментів для оцінки цих проблем, а також розробці належних заходів терапії та оцінки її ефективності в контексті нашої держави.
На факультет соціальної педагогіки та психології завітали фахівці з Києва, Харкова, Запоріжжя й області. Обговорювали актуальні проблеми дослідження, можливі та реальні складнощі в процедурі проведення та багато інших нагальних питань. Координаційною роботою займалися декан факультету доцент Ольга Пономаренко та доцент кафедри психології Ольга Іщук.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини