Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обмін юридичним досвідом

Обмін юридичним досвідом

24.10.2007 15:03

24 жовтня, на юридичному факультеті пройшов семінар-практикум для вчителів правознавства. Гостями заходу стали представники запорізьких і районних шкіл.

Семінар планувався для надання практичної допомоги викладачам у педагогічній роботі, та для підвищення рівня підготовки майбутніх абітурієнтів. Так, викладачі юридичного факультету Руслан Сінєльнік, Сергій Чмут, Олександр Ганзенко, Олександра Узунова, Ольга Михайленко, Ірина Єна на чолі з деканом факультету Тетяною Коломоєць підготували доповіді і поділилися своїм досвідом із гостями. Їм також презентували новий підручник з правознавства, який увібрав у себе теоретичні і практичні відомості. Завершився семінар-практикум жвавим діалогом між викладачами юридичного факультету і представниками шкіл.

Ігор САМОКИШ