Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті виступив видатний британський правник

На юридичному факультеті виступив видатний британський правник

На юридичному факультеті виступив видатний британський правник
28.10.2016 13:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет лекція міжнародна діяльність

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект організований Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» за співпраці з Асоціацією правників України та Європейською Бізнес Асоціацією. Інформаційний партнер UCU Rule of Law Lecture Series – портал «Твоє місто». До цього проекту приєднався і юридичний факультет Запорізького національного університету.

27 жовтня у лекторії Академічного корпусу Українського католицького університету відбулася восьма лекція від UCU Rule of Law Lecture Series в рамках відкритої лекції професора права Університету Сассекса (Велика Британія), адвоката, колишнього радника Європейської комісії і Палати лордів Парламенту Сполученого Королівства Еріки Шищак на тему: «Роль національного судді і верховенство права при застосуванні норм законодавства ЄС».
Лекція відбувалася англійською мовою. Під час заходу був забезпечений синхронний переклад.
У заході взяли участь представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права і реформування системи права в Україні.

Юридичний факультет

Схожі новини