Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках роботи «БІ-Запоріжжя» майбутні підприємці представили свої бізнес-проекти

У рамках роботи «БІ-Запоріжжя» майбутні підприємці представили свої бізнес-проекти

У рамках роботи «БІ-Запоріжжя» майбутні підприємці представили свої бізнес-проекти
28.10.2016 15:11 Все Факультети Економічний Економічний факультет

26 жовтня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу «Захист бізнес-проектів «БІ-Запоріжжя». Участь у заході взяли декан економічного факультету, професор Алла Череп, директор бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко, голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, помічник голови постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Анатолій Казанцев, інкубанти та студенти економічного факультету – потенційні резиденти «БІ-Запоріжжя».

На початку заходу присутніх привітала декан факультету Алла Череп, яка зазначила, що основною метою роботи круглого столу є презентація інкубантами власних бізнес-проектів та отримання рекомендацій щодо їхнього удосконалення. Інших учасників студентської аудиторії закликала активно долучатися до роботи бізнес-інкубатора, який допоможе підприємцям-початківцям розпочати свій бізнес, відкрити власну справу, реалізувати свої ідеї та проекти навіть за відсутності практичного досвіду. Насправді почати свій бізнес із нуля – це не так вже і складно, якщо знати, як це зробити і мати підтримку досвідчених колег. Майбутні бізнесмениу рамка формату «БІ-Запоріжжя» зможуть знайти прості й зрозумілі відповіді на запитання: яку форму та вид діяльності обрати, де і як зареєструвати справу, чи потрібно отримувати ліцензію на обраний вид діяльності, яку систему оподаткування обрати, як стати на облік платника податків, а також до органів пенсійного забезпечення, статистики, служби зайнятості, фондів соціального страхування, де краще і як відкрити банківські рахунки, отримати кредити, скористатися послугами нотаріуса, застрахувати ризики, отримати консультації в організаціях підтримки підприємництва, як займатися зовнішньоекономічною діяльністю тощо. І найважніший крок на цьому шляху – прийняти вольове рішення почати свій бізнес!
Під час практичної частини засідання інкубанти презентували власні бізнес-проекти та обговорювали проблемні питання. Зацікавив експертів проект Владислава Конєва «Навчальні тренінги з використання комп’ютерних технологій». Ця розробка має соціальну спрямованість, адже включає у себе безкоштовне навчання основам роботи з комп’ютером, пакетами програм Microsoft, графічними редакторами та передбачає навчання програмуванню переселенців з окупованих територій країни та учасників АТО. Олексій Соловйов презентував бізнес-проект «Студія Web-дизайну». Маргарита Кардашевська представила «Звіт про виконання бізнес-проекту “Пасіка”». Її проект уже почав реалізовуватися на практиці. Катерина Зямко та Ірина Тонких розробили бізнес-проект «Вирощування домашньої птиці на продаж».
Через обмежений час засідання частина презентацій бізнес-проектів, які залишилися не розглянутими, перенесена на наступне засідання круглого столу у рамках роботи бізнес-інкубатора, яке заплановано провести 28 жовтня. Наприкінці заходу майбутні підприємці отримали можливість поділитися враженнями стосовно роботи «БІ-Запоріжжя»: вони констатували факт, що отриманні під час навчання знання, дійсно допомагають їм у реалізації власних бізнес-ідей, а також висловили свою готовність до подальшої співпраці.

Економічний факультет

Схожі новини