Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у тренінгу Проекту сприяння академічній доброчесності

Представники ЗНУ взяли участь у тренінгу Проекту сприяння академічній доброчесності

Представники ЗНУ взяли участь у тренінгу Проекту сприяння академічній доброчесності
02.11.2016 09:16 Все Головні новини Науково-дослідна частина міжнародна діяльність Проект сприяння академічної доброчесності SAIUP

У рамках реалізації міжнародного Проекту сприяння академічної доброчесності SAIUP, який реалізується в Україні Американськими радами з міжнародної освіти спільно з Міністерством освіти і науки України 29-30 жовтня 2016 р. в м. Києві відбувся дводенний тренінг для представників викладацького складу вищих навчальних закладів, що беруть участь у проекті.

Як розповіла начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, яка була учасницею цього тренінгу від Запорізького національного університету, захід було присвячено розгляду таких важливих питань як вдосконалення академічної культури університетів, механізми розробки та впровадження Кодексів честі у вищих навчальних закладах, змістовне наповнення спеціалізованих курсів для студентів та аспірантів з академічного письма та ін. Тренерами виступали професор Кетрін Нанц і професор Девід Шмідт з університету Ферфілд (США), та Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру CEDOS. Під час тренінгу було також презентовано програму курсу з академічного письма, автором якого є Наталя Шліхта, зав. кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія». Наприкінці тренінгу його учасники одержали Сертифікати Американських Рад з міжнародної освіти.
Всі методичні матеріали, отримані під час тренінгу, знайдуть своє практичне застосування і у нашому виші. Зокрема, наразі робочою групою, створеною наказом ректора від 20.10.16 № 433 під головуванням проректора з наукової роботи Г. Васильчука, розробляється проект Кодексу честі Запорізького національного університету. До складу робочої групи, координатором якої є В. Меняйло, увійшли представники ректорату, керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти. Найближчим часом цей Кодекс буде представлено на обговорення академічної спільноти університету.

Науково-дослідна частина

Схожі новини