Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 70-річний ювілей Купріянова Ігоря Терентійовича

70-річний ювілей Купріянова Ігоря Терентійовича

29.10.2007 14:36

Колектив Запорізького національного університету щиро вітає доцента кафедри зарубіжної літератури
Купріянова Ігоря Терентійовича
із 70-річним ювілеєм!

У цей урочистий день бажаємо Вам благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги в нелегкій, відповідальній педагогічній та науковій роботі. Вже не одне десятиліття Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите молоде покоління українців пізнавати нове, надаєте їм можливість стати інтелектуально розвиненими творчими особистостями та впевнено підкорювати чергові життєві вершини!
Багато випускників ЗНУ, які сьогодні знайшли своє місце у житті, по праву можуть пишатися, що свого часу були Вашими учнями. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує довголіття та обов’язкову складову характеру кожного освітянина – Мудрість.
Ми впевнені, що і в майбутньому на Вас чекають нові професійні досягнення та злети.
Бажаємо Вам, шановний Ігорю Терентійовичу, доброго здоров'я, щастя й успіхів у житті й роботі!