Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Влад Бандровський – серед кращих у конкурсі Р2Р від юридичної фірми Eterna Law

Студент юридичного факультету Влад Бандровський – серед кращих у конкурсі Р2Р від юридичної фірми Eterna Law

Студент юридичного факультету Влад Бандровський – серед кращих у конкурсі Р2Р від юридичної фірми Eterna Law
08.11.2016 13:20 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет перемога конкурс

На початку осені юридична фірма Eterna Law оголосила конкурс «P2P» (PersontoPerson) з менторською підтримкою партнерів для студентів 4-6 курсів юридичних факультетів 5 провідних українських вишів.

До програми були включені Запорізький національний університет, КНУ ім. Т.Г.Шевченка, Харківська юридична академія ім. Ярослава Мудрого, ЛНУ ім. Івана Франка, Національний університет «Одеська юридична академія». Конкурс проходив в декілька етапів. На першому з них всі охочі студенти з названих вишів мали змогу надіслати до «Eterna Law» свій мотиваційний лист. За результатами розгляду мотивацій фірмою було відібрано 15 учасників 2 туру. Студенти, що пройшли до 2 туру повинні були виконати ряд завдань з практики за обраними спеціалізаціями (податкове право, міжнародний арбітраж, комерційне право, право інтелектуальної власності, судова практика).
П’ятеро кращих учасників другого туру отримали можливість особисто зустрітися з провідними юристами та партнерами фірми Eterna Law. До числа найкращих потрапив і студент 4 курсу юридичного факультету Влад Бандровський, який навчається зараз в Польщі, у Вроцлавському університеті, за програмою академічної мобільності. Заради фінального етапу конкурсу Влад приїхав до Києва. Зустріч-співбесіду з Владом проводили Іларіон Томаров, керівник практики інтелектуальної власності, та Марина Фоменко, піар-директор Eterna Law.
«Мені надзвичайно пощастило потрапити до конкурсу, що проводиться фірмою «Eterna Law», – коментує Влад. – Це дало мені можливість поспілкуватися з партнерами та юристами фірми, відвідати київський офіс «Eterna Law», яка є однією з топових юридичних фірм України. Звичайно, я дуже зацікавлений у подальшому стажуванні та працевлаштуванні там. Більше того, приємно, що керуючий парнер «Eterna Law» Андрій Астапов розпочав свою юридичну освіту саме на нашому факультеті. До речі, вдячний за такий досвід юридичному факультету ЗНУ, оскільки саме там розповсюджували інформацію щодо конкурсу».

Юридичний факультет

Схожі новини