Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ забезпечує квитки на культурні заходи і готує новорічні сюрпризи для університету

Профспілка ЗНУ забезпечує квитки на культурні заходи і готує новорічні сюрпризи для університету

Профспілка ЗНУ забезпечує квитки на культурні заходи і готує новорічні сюрпризи для університету
09.11.2016 13:40 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ культурно-масова робота

Первинна профспілкова організація, очолювана Борисом Павловським, традиційно бере участь у культурно-масовій роботі ЗНУ. Співробітники університетської профспілки мають давні зв’язки із міськими закладами культури (Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара, Запорізький театр молоді, Запорізька обласна філармонія, Кінотеатр ім. Довженка тощо), завдяки чому студенти та співробітники отримують можливість відвідувати найцікавіші культурні події нашого міста майже за символічною вартістю. Також організовуються екскурсії вихідного дня тощо.

Так, нещодавно група представників ЗНУ (у складі 44 викладачів та студентів) відвідала м. Харків з оглядовою екскурсією, зокрема завітали до єдиного в Україні Діснейленду та чудового Харківського зоопарку. Вартість екскурсії склала 250 грн, майже половина з яких була за рахунок коштів профспілки.
Із задоволенням університетська спільнота, у тому числі молодь, відвідує спектаклі запорізьких режисерів, особливою популярністю користуються постановки Геннадія Фортуса (ТЮГ), а також переглядає фільми на великому екрані. Лише з початку сезону велика кількість студентів та співробітників ЗНУ відвідала вистави запорізьких та дніпропетровського театрів – «Ужин дураков» (ТЮГ, 17 осіб), «Чемодан... Любовь... Бриллианты…» (Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр, концертна зала ім. Глінки, 250 осіб), «Кайдашева сім’я» (ЗАОУМДТ ім. В. Г. Магара, 70 осіб), «Дура, это любовь!» (Новий театр, 13 осіб), переглянули кінострічки «Дом странных детей Мисс Сапсан» (кінопалац ім. Довженка, 264 особи), «Доктор Стрэндж» (300 осіб) тощо. Попри зниження рівню інтересу сучасної молоді до театрального та кіномистецтва, студенти ЗНУ виявляють неабиякий інтерес до класичних жанрів. Тим більше, що у багатьох виставах запорізьких театрів відбуваються зміни у складі акторських труп, долучатися до постановок починає молодь – актори й режисери тощо – випускники кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.
Сьогодні також відбудеться перегляд блокбастеру «Доктор Стрэндж» (ціна квитка 25 грн). 17 листопада усі охочі представники університету зможуть відвідати чудовий виступ Академічного симфонічного оркестру під керівництвом провідного українського диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді – з новою програмою сезону «Музыка природы» (пропозиція від ППО ЗНУ: 300 квитків, ціна квитка – 15 грн). А вже 22 листопада в ЗАОУМДТ ім. В. Г. Магара відбудеться показ вистави «Анна Каренина» (заброньовано близько 200 місць для представників ЗНУ, ціна квитка – 15 грн). Пропозиції приймаються.
Як повідомили співробітники ППО ЗНУ, вже розпочалася підготовка і до зимових свят та канікул. Як завжди, планують сформувати групу – для новорічної подорожі. Зазвичай це відвідини мальовничих куточків Західної України та відомих зимових курортів.
Повним ходом йде підготовка і до новорічних свят, які особливо чекає малеча – діти співробітників університету і студентів. Адже вони не тільки зможуть побачити чудову новорічну казку, яку традиційно готує для них навчальний студентський театр факультету соціальної педагогіки та психології, а й отримати солодкі подарунки – від ППО ЗНУ. Цього року для них підготовлені солодкі подарункові комплекти «Новорічне свято» (для усіх дітей – до 14 років), а також – солодкі шоколадні подарунки від Діда Мороза – для тих, хто відвідає Новорічну ялинку (з 28 грудня) – у 8 навчальному корпусі ЗНУ (БК ім. В. Дроб'язка). Для наймолодших представників великої університетської родини, мами яких ще знаходяться у відпустці по догляду за дитиною, передбачені подарунки «Веселе свято». Співробітники ЗНУ також не залишаться без сюрпризів – їм презентують комплекти «Гостинна хатинка». Окрім того у період новорічних свят діти різного віку, як завжди зможуть відвідати святкові вистави (ТЮГ – п’єса «Апельсиновий принц» (для дітей віком 1-4 роки), та переглянути новорічний мультфільм («Співай» – у кінотеатрі ім. Довженка), або циркову програму.

Олена Хлистун

Схожі новини