Головна сторінка / Викладачі / Чкан Анна Сергіївна

Чкан Анна Сергіївна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

Дисципліни

• Бізнес-консалтинг
  • Менеджмент бізнесу
  • Тайм-менеджмент
  • Консалтинг в ЗЕД

Народилася 27 листопада 1984 року у м. Запоріжжя.

З 1991 року по 2001 рік навчалась у Гімназії № 93, де одержала атестат про середню освіту з відзнакою.

У 2005 році закінчила з відзнакою Запорізький національний університет за спеціальністю: «Менеджмент організацій», отримала кваліфікацію «Бакалавр з менеджменту».

У 2006 році закінчила з відзнакою магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій», отримала кваліфікацію магістр з менеджменту організацій.

З 01.09.2006 року по теперішній час працює в Запорізькому національному університеті на кафедрі бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, на посаді доцента.

У 2009 році закінчила з відзнакою Запорізький національний університет за спеціальністю «Правознавство», отримала кваліфікацію «Бакалавр з права».

В липні 2009 року захистила дисертацію на тему «Планування та регулювання партнерських відносин в сфері туризму» та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента.

ORCID: 0000-0001-7920-5276

Scopus Author ID: 56328159200