Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Григор’єв Станіслав Михайлович

Григор’єв Станіслав Михайлович

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Професор, доктор технічних наук

Дисципліни

Розклад консультацій

Тел.: 098-418-1289

Біографія

Народився 17 липня 1950 р. у м. Запоріжжя.

У 1985 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності “Металургія чорних металів” на тему “Розробка технології комбінованого відновлення оксидних молібденових концентратів, що забезпечує значне підвищення ступеня використання легуючих елементів при виробництві спеціальних сталей” у Дніпропетровському металургійному інституті ім. Л.І. Брежнєва.

У 2008 р. захистив докторську дисертацію на тему «Розробка ресурсо- та енергозберігаючих технологій отримання тугоплавких сплавів» за спеціальністю 05.16.02 – Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів. Отримав вчене звання професора по кафедрі «Теорії і практики менеджменту» у 2013 р.

Освіта:

  1. Запорізький індустріальний інститут, 1978 рік, «Металургія чорних металів», кваліфікація інженер-металург.
  2. Класичний приватний університет, 2010 рік, «Прикладна економіка», кваліфікація – магістр з прикладної економіки

Наукова робота

Автор більше ніж 240 науково-методичних і наукових праць, у т.ч. має 42 авторських свідоцтва на винаходи та 12 патентів України (http://uapatents.com/patents/grigorehv-stanislav-mikhajjlovich) і один Росії, які впроваджені у виробництво з багатомільйонними економічними результатами. Відзначений багатьма почесними грамотами різних відомств, знаком “Винахідник СРСР”, медаллю та дипломом ІІІ ступеня за кращу НДР України в 1982 р., медаллю та дипломом ІІ ступеня Міністерства чорної металургії СРСР в 1985 р., медаллю та дипломом І ступеня DYU України в 1991 р. за розробку та впровадження у виробництво технології утилізації рідкісних та важкоплавких елементів із техногенних відходів виробництва спеціальних сталей. Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки 2011 року.

Здійснює керівництво науковою роботою аспірантів та студентів.

Інформація надана факультетом менеджменту

Григор’єв Станіслав Михайлович