Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП розмірковували про психологію у гуморі та гумор у психології

На факультеті СПП розмірковували про психологію у гуморі та гумор у психології

На факультеті СПП розмірковували  про психологію у гуморі та гумор у психології
18.11.2016 10:46 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології студентська наука круглий стіл

У межах реалізації провідної наукової теми кафедри “Психологічне забезпечення формування та розвитку соціальних суб’єктів” доцент кафедри психології Оксана Лукасевич організувала засідання круглого столу на тему “Психологія в гуморі. Гумор у психології”. У заході взяли участь студенти першого, третього і четвертого курсів спеціальності “Психологія”, які відзначили, що захоплення наукою для них, перш за все, є можливістю проявити свої теоретичні здібності та вміння.

Засідання круглого столу відкрила студентка четвертого курсу Наталія Козюра, яка наголосила на необхідності розвитку і використання почуття гумору в роботі практичного психолога. Вона також зазначила, що у первинному значенні почуття гумору мало естетичну коннотацію, а потім гумор як риса характеру набув соціально бажаного смислу і став розглядатися як невід’ємний складник ефективного лідерства. Студентка першого курсу Юлія Іщенко проінформувала учасників круглого столу про стан наукових досліджень проблеми гумору у зарубіжній і вітчизняній психології.
У доповідях, повідомленнях, а також упродовж обговорення розглянули основні напрямки дослідження почуття гумору, фактори розвитку гумору як якості особистості, класифікацію видів гумору, роль гумору у боротьбі зі стресом. Студенти першого курсу представили презентацію проведених досліджень гумору як сатиричного елементу неформальної комунікації. Результатом зустрічі стало створення психологічного портрету психолога-професіонала, визначення його особистісних і професійних якостей. Завершилося засідання круглого столу проведенням діагностики рівня розвитку почуття гумору серед студентів.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини