Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЕПК підбили підсумки турніру юних правознавців

У ЕПК підбили підсумки турніру юних правознавців

У ЕПК підбили підсумки турніру юних правознавців
28.11.2016 15:28 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж юридичний факультет правопросвітницька діяльність турнір

23-25 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся ІІ турнір юних правознавців. Змагання між командами студентів ЕПК, які уміють на високому науковому рівні викласти та обґрунтувати свою позицію з приводу тієї чи іншої правової проблеми та довести її в наукових дискусіях, оцінювало компетентно журі. До його складу увійшли: викладачі юридичних дисциплін коледжу Ольга Кравченко й Оксана Павленко, начальник юридичного відділу Ольга Кулініч, викладач юридичного факультету Олексій Макаренко, студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» ЕПК Андрій Цибульській та Кристина Мхитарян.

Завдання для Турніру було визначено відповідно Програмі правової освіти населення Запорізької області на 2012-2016 роки, керуючись Указом Президента України від 18.10.2001 «Про Національну програму правової освіти населення». Тематика завдань стосувалась прав людини, проблемам правового захисту, кримінальної відповідальності і покарання неповнолітніх в Україні, громадського контролю за діяльністю Національної поліції, правового регулювання посмертного донорства тощо.
До участі у Турнірі юних правознавців надійшло заявки від 8 команд різних спеціальностей всіх курсів коледжу. У складі команди брали участь по 5 студентів відповідної групи.
Кожну команду супроводжував один студент 4 курсу спеціальності «Правознавство», який надавав необхідну науково-методичну і морально-психологічну підтримку та допомогу студентам-учасникам.
Презентуючи команду, учасники брали участь у наукових дискусіях і правових раундах – відбірковому, фінальному та суперфінальному.
Після кожної дії журі виставляло командам оцінки з урахуванням виступів членів команди: доповіді, опонування, рецензування, участь у полеміці, запитання та відповіді.
25 листопада на урочистої церемонії, після підрахунку голосів, журі визначило переможців у різних номінаціях: «Відкриття турніру» – Михайло Толстіхін, «Найкраща рецензія» – Наталя Панасюра, «Найкращий капитан» – Андрій Козлов, «Найкраща доповідь» - Оксана Тітова, «Активна громадська позиція» - Анастасія Чуприна, «Найкраще опонування» - Андрій Бай, «Швидкість мислення» - Захар Товстик.
За організацію ІІ турніру юних правознавців ЕПК ЗНУ, підготовку команд до участі у змаганнях директор коледжу Олена Грибанова оголосила подяку ректора ЗНУ наступним студентам: Шуризі Дарині, Мхитарян Кристині, Цибульському Андрію, Музичук Анні та Дмитрієвій Олені. Крім того, вона оголосила подяку із занесенням до трудової книжки викладачу Ользі Кравченко.
Кульмінацією заходу стало оголошення команди-переможця. Так, 1 місце посіла команда «Suits» гр. К 34-14 спеціальності правознавство, яка представить Економіко-правничий коледж ЗНУ на обласному Турнірі юних правознавців.

Ірма Федючок

Схожі новини