Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відкрили Тиждень Права в Україні

На юридичному факультеті відкрили Тиждень Права в Україні

08.12.2016 11:46 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання дозвілля Тиждень права

Щороку у грудні відкривається Тиждень Права в України, протягом якого проводяться різноманітні заходи, орієнтовані на підвищення рівня правової обізнаності населення, рівня правової культури. Юридичний факультет ЗНУ є постійним активним учасником цих заходів.

Цього року співробітниками та студентами юридичного факультету заплановано низку заходів правопросвітницького характеру, зокрема: проведення тематичних лекцій для студентів всіх спеціальностей з висвітленням питань прав людини і громадянина, основних форм, способів їх реалізації та захисту, юридичної відповідальності. Протягом двох днів у всіх корпусах ЗНУ будуть працювати співробітники юридичної клініки ЗНУ та студенти та надавати безоплатні правові консультації з будь-яких питань. Родзинкою цього сезону стане спільний медіа-проект з радіо "Universe", а саме цикл тематичних радіопередач з висвітленням актуальних правових питань, пов’язаних із оформленням субсидій, створенням ОСББ, отриманням першого робочого місця, аліментних правовідносин, оскарження рішення, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, повноваженнями Національної поліції, захисту прав споживачів тощо. Передбачається не лише надання корисної правової інформації, а й відповіді у прямому ефірі на запитання від слухачів. Всі бажаючі можуть взяти участь у перегляді документальних фільмів з проблем захисту прав людини в Україні та закордоном, який буде проведено 8 та 9 грудня, а також у засіданнях трьох круглих столів, які будуть проходити 10, 12, 13 грудня на базі юридичного факультету й будуть присвячені актуальним питанням реалізації прав тимчасово переміщених осіб, забезпечення захисту прав людей з інвалідністю та ін. До участі у заході запрошені провідні юристи –вчені, юристи – практики, громадські діячі, ЗМІ. Окрім цього ціла низка заходів спрямована на залучення майбутніх студентів. Так, для школярів буде проведено конкурс малюнків на правничу тематику, кросворд-батл, конкурс ессе, театралізовані вистави на правничу тематику, публічні лекції та інші цікаві заходи.
За підсумками проведення всіх заходів передбачається відзначення найактивніших учнів, студентів та співробітників.

Юридичний факультет