Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету іноземної філології провели зустріч із можливим роботодавцем

Для студентів факультету іноземної філології провели зустріч із можливим роботодавцем

Для студентів факультету іноземної філології провели зустріч із можливим роботодавцем
08.12.2016 12:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет іноземної філології презентація

8 грудня на базі факультету іноземної філології Запорізького національного університету відбулася презентація консалтингової компанії ВАТ «Аперкон».

До ЗНУ завітали заступник директора «Consulting group – Персонал консалтинг» Наталія Лисогор та керівник департаменту зовнішньоекономічної діяльності Марія Шпиньова. Зустріч організували співробітники відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.
Його начальник Юлія Паскевська, коментуючи зустріч студентів із роботодавцями, зауважила: «Презентації компаній, які в майбутньому можуть надати місця для працевлаштування, вже стало традицією для нашого вишу. Ми надаємо змогу студентам спілкуватися безпосередньо з роботодавцем для подальшого їх працевлаштування».
Студенти 4 курсу факультету іноземної філології прослухали презентацію компанії та пройшли бліц-тестування на рівень знання англійської мови. З студентами, котрі показали найвищі результати відділ кадрів компанії зв’яжеться особисто з пропозиціями вакансій. Їм розповіли, що «Apercon» (apercon.com) - група компаній, що має надійну репутацію на ринку, орієнтована на розробку технологічних рішень в області автоматизації бізнес-процесів, розробка і супровід програмних систем, тестування забезпечення їх якості, корпоративних мобільних рішень, розробка веб-додатків.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини