Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ розповіли старшокласникам Марганцю про особливості вступу до вишу

Викладачі ЗНУ розповіли старшокласникам Марганцю про особливості вступу до вишу

Викладачі ЗНУ розповіли старшокласникам Марганцю про особливості вступу до вишу
15.12.2016 09:14 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Філологічний філологічний факультет історичний факультет профорієнтаційна діяльність поїздка

На запрошення адміністрації навчального закладу, тринадцятого грудня заступники деканів із профорієнтаційної роботи Станіслав Черкасов (історичний факультет) та Олеся Слижук (філологічний факультет) завітали до Марганецької гуманітарної гімназії ім. Т. Шевченка (Марганець, Запорізька обл.). Вони провели виїзну консультацію для старшокласників щодо особливостей вступу на філологічні спеціальності ЗНУ. Представники вишу ознайомили майбутніх абітурієнтів із перевагами навчання на історичному й філологічному факультетах. Майбутнім вступникам розповіли про наукові здобутки й академічну мобільність викладачів цих факультетів, окреслили перспективи працевлаштування випускників.

Учні 10-11 класів гімназії отримали інформаційні буклети про ЗНУ. Також у роздаткових матеріалах йшлося про профорієнтаційні заходи, які проводитимуться найближчим часом, про роботу підготовчих курсів. Присутні на заході із зацікавленням переглянули відеоролики, у якому йшлося про історію та сьогодення вишу, а також ознайомилися із презентаціями факультетів. Вони скористалися нагодою поставити численні запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, про систему вибору пріоритетів та обчислення конкурсних балів.
Наприкінці заходу представники ЗНУ побажали гімназистам успішного складання ЗНО. Вони висловили сподівання, що вже у вересні наступного року присутні на зустрічі одинадцятикласники поповнять студентські лави найкращого запорізького вишу.

Філологічний факультет,
історичний факультети

Схожі новини