Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ФІФ допомагають запорізьким школярам вдосконалювати рівень знань з англійської мови

Викладачі та студенти ФІФ допомагають запорізьким школярам вдосконалювати рівень знань з англійської мови

Викладачі та студенти ФІФ допомагають запорізьким школярам вдосконалювати рівень знань з англійської мови
15.12.2016 14:20 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність візит свято

Ще два роки тому, у 2014 році, факультет іноземної філології ЗНУ уклав договір про співпрацю із Запорізькою школою № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов (директор – Костянтин Білоус). За період співробітництва між вишем та школою її учні активно брали участь у всіх профорієнтаційних заходах, які проводилися на факультеті або на базі університету. У результаті співпраці щорічно від 5 до 8 випускників цієї школи обирають для здобуття вищої освіти ФІФ Запорізького національного університету.

Зараз у школі №7 триває Тиждень іноземних мов, тож представники факультету не змогли залишитися осторонь такої важливої події та завітали до них у гості. Так, доцент кафедри англійської філології Наталя Надточій познайомила учнів 11 класів із творчістю видатного шотландського поета Роберта Бернса. Стипендіат програми наукових обмінів імені Джеймса Фулбрайта, яка на сьогодні викладає англійську на факультеті іноземної філології, Ніколь Стайнбер спілкувалася з учнями 10-11 класів, відповідаючи на їхні численні запитання. Старшокласники були раді можливості зустрітися з носієм мови.
Також студентки 2 курсу спеціальності «Англійська мова і література», випускниці цієї школи Юлія Беспалова і Нурай Алієва завітали до учнів 10-Б класу. Школярам дуже сподобалась цікава розповідь про британську королівську сім’ю, яку супроводжували уривки з фільму «The King’s Speech».
Тиждень іноземних мов у школі №7 триває. Тому в рамках цього заходу факультетська студентська рада запросила учнів школи на різдвяні свята до ЗНУ. Організаторами святкових заходів стали студенти факультету іноземної філології.

Заступник декана факультету іноземної філології
з профорієнтаційної роботи
Валентина Ємельянова

Схожі новини