Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене зародженню арабістики у Запоріжжі

На історичному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене зародженню арабістики у Запоріжжі

На історичному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене зародженню арабістики у Запоріжжі
19.12.2016 11:36 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет навчання круглий стіл міжнародна діяльність

Шістнадцятого грудня, за ініціативи Арабського центру в Україні та кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, на базі історичного факультету ЗНУ провели засідання круглого столу, присвячене Дню арабської мови. Зустріч відкрили завідувач кафедри, доцент Ольга Маклюк та президент національних меншин Запорізької області – доктор Науфаль Хамдані. Гостей заходу привітала директор державного центру міжнародної освіті при Міністерстві освіті та науки України Олена Шаповалова. Під час засідання зауважили, що арабська на сьогодні є однією з шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй. Також вона – одна з найбільш розповсюджених мов у світі, що безперечно заслуговує уваги.

На зустрічі обговорювали теми практичного використання арабської мови в історичних дослідженнях, її місце та розповсюдження у сучасному світі. Окрім цього, окрему увагу було приділено артефактам із арабськими письменами, знайденим на території України. Жваве обговорення серед учасників заходу викликали доповіді доцентів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Михайла Єльникова й Андрія Омельченка, доцента кафедри філософії Ель Гуессаб Каріма та студенток спеціальності «Країнознавства» Ксенії Тищенко й Анастасії Корж.
Наприкінці зустрічі декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев підбив підсумки заходу, наголосивши на тому, що ймовірно сьогодні ми є свідками великої події, а саме зародження арабістики в Запоріжжі.

Історичний факультет

Схожі новини