Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов отримав Подяку за сприяння молодіжній проектній діяльності

Ректор ЗНУ Микола Фролов отримав Подяку за сприяння молодіжній проектній діяльності

Ректор ЗНУ Микола Фролов отримав Подяку за сприяння молодіжній проектній діяльності
20.12.2016 16:57 Все Головні новини Університет проектна діяльність конкурс нагорода

Дев’ятнадцятого грудня в урочистій обстановці ректору ЗНУ, професору Миколі Фролову вручили Подяку за підписом депутата Запорізької міської ради Олександра Костантинова – одного з ініціаторів й організаторів молодіжного конкурсу проектних робіт «Епіцентр студентських ініціатив». Нещодавно в ЗНУ підбили підсумки цього інтелектуального змагання, яке його організатори планують зробити щорічним.

Запорізькому національному університету в особі його ректора подякували за блискучу підготовку молоді до участі у конкурсі, на який надійшло майже 60 робіт від студентів й аспірантів університету. При визначенні переможців члени журі, до якого увійшли викладачі вишу та депутати Запорізької міської ради відзначили високий рівень підготовки всіх конкурсантів, обґрунтованість їхнього підходу до написання проектних робіт та прагнення сприяти стабільному розвитку університету та Запорізького регіону загалом.
Таке серйозне ставлення студентів й аспірантів до виконання поставленого завдання, зокрема пояснюється тим, що розвиток молодіжної проектної діяльності – серед пріоритетних напрямків діяльності вишу.

Схожі новини