Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП організовують для студентів-психологів практичні заняття за участю фахівців-практиків

23.12.2016 11:30 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології

21 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося практичне заняття для студентів-психологів третього курсу з дисципліни «Психологія праці», на яке було запрошено психолога-практика Наталію Коновалову. Ініціатором та організатором зустрічі виступила викладач означеного курсу, доцент кафедри психології Євгенія Калюжна. Це не перша спроба викладачів факультету СПП реалізувати у такому форматі практичну складову процесу навчання та зробити своєрідну «інвестицію» у професійну ефективність майбутніх фахівців, які готуються у Запорізькому національному університеті.

Наталія Коновалова – випускниця факультету СПП, а на сьогодні – практикуючий психолог, гештальт-терапевт, системний сімейний терапевт із 15-річним досвідом роботи. Вона поділилася із третєкурсниками власними здобутками у сфері практичної психології та розповіла про специфіку і етику професійної діяльності сучасного психолога-практика. Студенти також отримали можливість у реальному часі побувати у ролі учасників та спостерігачів короткотермінової психотерапевтичної сесії.
Основна ідея запровадження у рамках практичних занять такої форми роботи – допомогти майбутнім фахівцям розширити уявлення та збагатити практичні навички і знання щодо обраної сфери професійної діяльності – психології.
Завдяки такому підходу до реалізації практичної складової навчання, створюються сприятливі умови для досягнення головної мети процесу підготовки фахівця – забезпечення особистісної готовності випускників до ефективної професіоналізації за обраною спеціальністю.

Євгенія Калюжна,
доцент кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології.