Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкрита лекція на факультеті СПП «Соціально-психологічні ресурси подолання негативних наслідків впливу соціальної кризи»

Відкрита лекція на факультеті СПП «Соціально-психологічні ресурси подолання негативних наслідків впливу соціальної кризи»

Відкрита лекція на факультеті СПП  «Соціально-психологічні ресурси подолання негативних наслідків впливу соціальної кризи»
23.12.2016 15:55 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології лекція навчання

21 грудня на факультеті СПП відбулася відкрита лекція доцента Лариси Спіциної на тему «Соціально – психологічні ресурси подолання негативних наслідків впливу соціальної кризи» для студентів спеціальностей «Психологія» та «Соціальна педагогіка». Лекція стала одним із психоедукаційних заходів, які систематично проводяться кафедрою психології.

Метою цієї лекції стало ознайомлення студентів з можливостями надання психологічної підтримки та психотерапевтичної допомоги в ситуаціях, пов’язаних з впливом стресових чинників як наслідків соціальних криз, конфліктів та надзвичайних ситуацій.
Було розглянуто різні види та формати надання соціально-психологічної та психотерапевтичної допомоги в психотравматології, їх собливості при індивідуальній, груповій роботі, в роботі з сім’ями та громадами. В процесі роботи увагу було приділено як вітчизняному, так і міжнародному досвіду травмо-інформованої допомоги, зокрема, психосоціальної підтримки ветеранів та населення, що постраждало від конфліктів.
Психоедукація, або психологічна просвіта є одним з дієвих шляхів подолання відчуття соціальної безпорадності, тривоги та невизначеності, які супроводжують соціальні кризи та конфлікти. І тому отримані студентами знання є дуже важливою складовою їх особистісної та професійної готовності до надання психологічної допомоги постраждалим особам, їх сім’ям та спільнотам.

Спіцина Лариса Валеріївна, доцент кафедри психології

Схожі новини