Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління студентів навчають самомотивації

На факультеті соціології та управління студентів навчають самомотивації

24.12.2016 09:14 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультеті соціології та управління тренінг мотивація професійного розвитку

На факультеті соціології та управління не тільки викладають професійно-орієнтовані дисципліни, а й навчають студентів основам самомотивації. Саме з цією метою фахівці факультету нещодавно провели тренінг з теми «Мотивація професійного розвитку студента ФСУ ЗНУ».

Тренінг організований з ініціативи учбового сектору ФСУ, який очолює студентка 3 курсу Анастасія Міщенко. Інструктором виступив особисто декан ФСУ, професор Максим Лепський. Він розповів присутнім на зібранні, як знайти в собі бажання для відвідування занять, участі в різного роду подіях студентського життя, при цьому орієнтуючись на досягнення особисто поставлених цілей. Також продемонстрував студентам, яким саме чином вони мають правильно розставляти пріоритети в ухваленні рішень і, в цілому, як можливо стати учасником великої кількості подій і все при цьому встигати. При цьому декан поділився власним досвідом з вирішення проблеми пошуку мотивації і навів приклади, з якими зустрічався в житті.
Присутні на заході змогли також потренуватися у постановці особистісних завдань з розвитку мотивації. Окрім того були розглянуті й такі теми як «Співвідношення трьох складових у житті (родина, професія та хобі)», «Тайм-менеджмент» тощо.

Катерина Ковтун, студентка ФСУ