Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу весело відсвяткували Новий рік

Студенти Економіко-правничого коледжу весело відсвяткували Новий рік

Студенти Економіко-правничого коледжу весело відсвяткували Новий рік
28.12.2016 13:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж свято

23 грудня для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели новорічну вечірку у кав’ярні «Тетянин день. Студенти мали змогу повеселитися разом зі своїми одногрупниками і яскраво відсвяткувати прийдешній Новий, 2017, рік.

Привітала студентську молодь зі святом директор коледжу Олена Грибанова. Вона згадала про цьогорічні досягнення наших вихованців у навчанні і спорті. Крім того, завдяки команді «Нет парня», Економіко-правничий коледж отримав 1 місце у ½ фіналі конкурсу КВК на кубок ректора ЗНУ. Олена Грибанова підкреслила, що такі заходи допомагають створити святковий настрій, єднають студентів та спонукають до нових звершень.
Ведучим заходу став заступник голови студентської ради ЕПК Ілля Іщенко, який дуже вдало впорався з цією роллю. Від студради коледжу відбувалося нагородження кожного студента окремо або ж цілої групи у різних номінаціях. Крім того, нагороди не з менш цікавими назвами отримали і присутні на святі викладачі. У дружній атмосфері заходу було приємно спостерігати за виступами досить молодих талантів нашого коледжу: студенти побачили драйвові танці Єлизавети Пармонової, Євгенії Царегородцевої та Мар’ї Ткаченко, акробатичний номер Катерини Ратушенко, послухали гарну пісню у виконанні Максима Безштанько, а також почули оригінальний свист.
Головними дійовими особами свята, безумовно, стали самі студенти, які підіймали собі і всім присутнім настрій в святковій залі. Веселі конкурси, цікаві вікторини і сміх - це те, що відбувалося в дружньому колі. Завершився вечір святковою дискотекою.
Фотогалерея свята https://vk.com/album-19400567_239416248

Ольга Самара

Схожі новини