Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники ЗНУ провели правозахисну акцію до Міжнародного дня захисту прав дітей

Студенти-правники ЗНУ провели правозахисну акцію до Міжнародного дня захисту прав дітей

22.11.2007 15:35

За ініціативи представників юридичного факультету Запорізького національного університету та Обласного управління юстиції студенти нашого університету, члени Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, до Міжнародного дня захисту прав дітей провели лекцію для батьків вихованців дитячого садку № 235 Хортицького району м. Запоріжжя.

Під час лекції наші студенти розповіли молодим батькам про Міжнародну конвенцію з прав дитини, ратифіковану Україною, та про наслідки порушення прав дитини і наслідки позбавлення батьківських прав. Майбутні правники звернули увагу присутніх на положення конвенції про покарання дитини, у яких встановлюється недопустимість як фізичного, так і морального насильства над дитиною. А на очікуване питання про допустиму реакцію на непослух дитини молоді юристи пояснили, що «покарання повинно бути розумним і виступати у якості компромісу. Тобто, або дитина веде себе добре і батьки виконують її прохання, або її позбавляють кишенькових грошей чи забороняють грати в комп’ютерні ігри, розважатися з друзями тощо». По закінченню лекції слухачі поставили студентам цілий ряд питань, а адміністрація дитячого садка подякувала їм та запросила обов’язково завітати до них наступного року.

Олександр ІВАНОВ