Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує на ректорські учнівські олімпіади

ЗНУ запрошує на ректорські учнівські олімпіади

31.01.2017 10:12 Все Головні новини ректорські олімпіади профорієнтація

Запорізький національний університет вже зовсім скоро для майбутніх абітурієнтів проводитиме ректорські учнівські олімпіади за профілями для учнів 11 класів. Варто нагадати, що проект втілюється у життя згідно Концепції профорієнтаційної роботи у виші, яка прийнята була за ініціативи ректора Миколи Фролова.

Зазначимо, що основною метою цих учнівських олімпіад є: залучення талановитих учнів до науково-освітнього простору Запорізького національного університету, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах, реалізація здібностей талановитих учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, залучення науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.
Так, учні зможуть перевірити свої знання з біології та хімії; економіки; журналістики; іноземної філології (англійська, іспанська, німецька, французька); історії України; математики; педагогіки та психології; української мови й літератури та російської мови; фізики.
Зареєструватися можна з 15.12.2016 по 21.02.2017
Реєстрація за посиланням: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=11
Олімпіада відбудеться 25.02.2017 р. з 10:00 – 13:00 в 2 навчальному корпусі ЗНУ (вул. Жуковського, 66-б)
Зустріч в фойє о 9:30.