Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет запрошує майбутніх абітурієнтів на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО

Університет запрошує майбутніх абітурієнтів на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО

Університет запрошує майбутніх абітурієнтів на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО
31.01.2017 14:58 Все Головні новини Безкоштовні пробні тренінги ЗНО відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Запорізький національний університет запрошує абітурієнтів завчасно потренуватися у проходженні тестування ЗНО. Реєстрація на безкоштовні пробні тренінги з ЗНО розпочалася з 18 січня і завершиться за день до початку кожного тренінгу. На 31 січня вже зареєструвались на пробні безкоштовні тренінги більше 400 осіб.

Як зазначає керівник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, Запорізький національний університет цього року традиційно проводить безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання, котрі передбачають не тільки організаційні аспекти підготовки до ЗНО, але й методичну та психологічну підготовку.
Треба зазначити, що безкоштовні тренінги ЗНО на базі ЗНУ максимально наблизять їх учасників до умов, у яких проходитиме основна сесія ЗНО. І вони зможуть не лише перевірити рівень своїх знань, а й підготуватися психологічно, організаційно, процедурно. Крім того, технологія тренінгів забезпечить «знання в дії» («knowledge action»). Участь у таких тренінгах допоможе познайомитись з вищою школою та розширити адаптаційні можливості.
Перевага пробних тестувань ЗНУ полягає в тому, що результати абітурієнтів перевіряють фахівці вишу й оприлюднюють на сайті ЗНУ, де з ними можуть ознайомитися всі учасники тренінгів. Також участь у таких заходах дозволить майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них теми до шкільних вчителів чи представників університету.
Графік проведення тренінгів
12 березня
o 9.00 Біологія
o 13.00 Хімія
19 березня
o 9.00 Українська мова та література
o 13.00 Іноземні мови
25 березня
o 9.00 Історія України
o 13.00 Географія
26 березня
o 9.00 Математика
o 13.00 Фізика
Із усіма питаннями підготовки та реєстрації на пробні ЗНО таhttps://cms.znu.edu.ua/index.php?action=news/edit&news_id=39251&lang=ukr&site_id=27&interface_lang=ukr&aed=0 основну сесію майбутні абітурієнти можуть звертатись до Консультативного центру, який працює у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і є базовою платформою підготовки до ЗНО-2017 та вступу до університету.
Для участі у пробному тестуванні з певної дисципліни, слід зареєструватися на сайті університету за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=38999&lang=ukr&news_code=rektorski-uchnivski-olimpiadi-za-profilem-dlya-uchniv-11-kh-klasiv Прийти до ЗНУ треба у призначений день для проходження цього тренінгу. З собою слід мати: паспорт або інший документ, що засвідчує особу абітурієнта, та ручку чорну гелеву.
Усі тренінги будуть проходити у ІІ навчальному корпусі за адресою: вул. Жуковського, 66. Телефон для довідок: 289-12-96.

Схожі новини