Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка організовує дозвілля та відпочинок співробітників та студентів

Профспілка організовує дозвілля та відпочинок співробітників та студентів

Профспілка організовує дозвілля та відпочинок співробітників та студентів
06.02.2017 15:14 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ відпочинок

Від початку нового року представники первинної профспілкової організації ЗНУ продовжують активну роботу з організації культурно-масових заходів та відпочинку для співробітників університету – членів профспілки. Традиційно це надання квитків на вистави, відвідування філармонії, організація зимових подорожей та путівки у санаторії або табори відпочинку тощо.

Профспілка університету пропонує у зимово-весняний період відвідати концерти та вистави. 16 лютого відбудеться виступ академічного симфонічного оркестру під керівництвом відомого диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді – «Перлини світової класики», а 5 березня, напередодні свята жінок, у концертному залі ім. М. Глінки Запорізької обласної філармонії буде організований концерт для прекрасної половини людства «Кохана, тобі дарую світ». До речі, минулого разу здійснили подібний осінній подарунок для викладачів та студентів ЗНУ – у Міжнародний день студента. Багатьом запам’яталося це яскраве музичне свято, тож не пропустіть подібної нагоди насолодитися віртуозною грою запорізьких музикантів. Окрім цього, Зимовий дивертисмент пропонує глядачам Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» у супроводі органу (КЗ ім. М. Глінки, 16 лютого).
Приймаються також заяви на закупівлю квитків на вистави запорізьких театрів та на концерти. Співробітники університету можуть відвідати низку цікавих вистав та виступів симфонічного оркестру: «Бешеные деньги» (Театр ім. В. Магара, 7 лютого), «Я полюбила Вас, Анна Ахматова...» (Театр ім. В. Магара, 11 лютого), «Магія Іспанії» (КЗ ім. М. Глінки, 17 лютого), «Боинг-Боинг» (ТЮГ, 26 лютого) та багато іншого (список та ціни на квитки див. на сайті ППО ЗНУ). ППО ЗНУ і цього разу надає можливість представникам університету отримати квитки на концерти та вистави майже за символічною ціною – від 20 грн, або надає знижку на них для членів університетської профспілки.
Традиційно представники ППО ЗНУ потурбувалися і про спортивні вподобання студентів: пропонуються квитки на каток для студентів-бюджетників за ціною 40 грн.
З 1 по 6 лютого тривала зимова подорож групи студентів ЗНУ (17 осіб) до Львова з екскурсійною програмою «Стародавній Львів» та «Австрійський Львів». Її вартість склала 1800 грн, студенти бюджетної форми навчання при цьому отримали знижку від профспілкової організації – 300 грн. У вартість путівки було включено проживання в готелі, дворазове харчування, проїзд, а також відвідування Будинку вчених «Шляхетське казино», Італійського дворику, Музею європейського мистецтва у Палаці Потоцьких, Шоколадної майстерні, екскурсії – до Оперного театру та підйом на Ратушу.
Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки традиційно запрошує співробітників ЗНУ відвідати пансіонат «Пролісок» (м. Трускавець). Цієї зими пансіонат вже відвідали і оздоровилися тут четверо представників університету разом із членами родин. Заїзди у зимово-весняний період тривають: з 6.02.17 до 17.02.17; з 20.02.17 до 03.03.17; з 06.03.17 до 17.03.17; з 20.03.17 до 31.03.17; з 03.04.17 до 14.04.17; з 17.04.17 до 28.04.17; з 01.05.17 до 12.05.17 та з 15.05.17 до 26.05.17. У вартість путівки включено проживання, триразове харчування, консультація лікаря та сенглентно-киснева пінка. Вартість перебування для членів профспілки працівників освіти і науки України в пансіонаті за 12 днів складає у період до 1 березня поточного року: за проживання у номерах типу «економ» (205 грн за добу) 2460 грн; за проживання у номерах «стандарт» (290 грн за добу) 3480 грн; у номерах «пів-люкс» (350 грн за добу) 4200 грн . ППО ЗНУ надає також знижки для студентів – 5 % від вартості путівки, для аспірантів, докторантів, викладачів та співробітників, а також для їхніх дітей віком до 18 років – 10% від вартості путівки.
Окрім цього, профспілка ЗНУ пропонує здійснити оздоровлення та реабілітацію працівників освіти і науки у ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» зі знижкою 10%. (м. Немирів, Вінницька область). Тут здійснюють лікування та профілактику цілого комплексу хвороб кістково-м'язової, нервової, серцево-судинної, дихальної, ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту, органів зору, шкіри, можна пройти реабілітацію після операцій та захворювань і багато іншого, а також медико-психологічну реабілітацію для постраждалих учасників АТО. На території цього багатопрофільного лікувально-оздоровчого закладу розміщуються розкішний старовинний дендропарк та палац (маєток княгині М. Г. Щербатової кінця XIX ст.), унікальна картинна галерея та музей, родовище мінеральної радонової води, що має цілющі властивості, каскад мальовничих озер. Місцева кухня пропонує не тільки традиційні подольські страви, а й дієтичне меню. Окрім того, для активного відпочинку тут працюють сучасний палац культури з кіноконцертним залом, бібліотекою, танцювальний, спортивний і дитячі майданчики, більярд тощо. Великий вибір санаторних туристичних маршрутів: до Уманського парку «Софіївка», музею-садиби М. І. Пирогова у Вінниці, музею декабристів у м. Тульчині, Вінницького історичного музею, Скіфського городища (VІ-VII ст. до н.е.), музеїв «Літературна Немирівщина» та Марка Вовчка у м. Немирові, колишнього маєтку та фамільного склепу родини Потоцьких у с. Печера, бузьких порогів у с. Сокілець. Вартість путівки від 390 грн. за 1 день, що включає: проживання у двомісних комфортабельних номерах, чотириразове харчування, сучасні діагностичні та комплексні лікувальні методики тощо.
Нагадуємо: до 25 лютого триває прийом заявок на літній відпочинок дітей працівників ЗНУ – членів профспілки університету – у таборах відпочинку «Лазурна райдуга», «Зміна» і «Червона гвоздика». Також розпочався запис представників ЗНУ на заїзди до ССОТ «Славутич». Інформація на сайті ППО ЗНУ, або за телефонами: 228-76-05, 228-75-27.

Олена Хлистун

Схожі новини