Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ британський професор провів Lectures in English

На факультеті журналістики ЗНУ британський професор провів Lectures in English

На факультеті журналістики ЗНУ британський професор провів Lectures in English
27.02.2017 09:09 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес Концепція вивчення іноземних мов міжнародні зв’язки лекція

У Запорізькому національному університеті викладачі постійно шукають способи зацікавити студентів у навчанні й, водночас, надавати їм найсучасніші якісні знання. Задля активізації освітнього процесу до проведення занять залучаються й іноземні науковці, з якими плідно співпрацює виш. Так, цього разу на факультеті журналістики на лекцію з «Міжнародної журналістики» (викладач – Тетяна Іванюха) завітав професор Ліверпульського університету (Великобританія) Кірон Рід. Нагадаємо, що Кірона Ріда запросили представники адміністрації університету для викладання на юридичному факультеті та на факультеті іноземної філології в рамках впровадження Концепції вивчення іноземних мов. До речі, він – не лише науковець, але й спостерігач місії ОБСЄ в Україні.

Привітання професора Кірона Ріда: «Hi, glad to see you!» пролунало дещо несподівано для аудиторії, адже студенти налаштувалися на традиційну лекцію. Упродовж години гість розмовляв з майбутніми журналістами на різні теми (перекладачем для шановного гостя стала студентка 4 курсу ФІФ Євгенія Романова). Під час зустрічі йшлося про актуальні для присутніх теми, починаючи від військової журналістики та нейтралітету ВВС у висвітленні новин до суперечок у Facebook та відсутності запорізького контенту у соцмережах. Також учасники заходу обговорили медійні аспекти постаті новообраного американського президента. Зацікавили студентів особливості навчання на факультетах журналістики у Великобританії.
Крім того, Кірон Рід не тільки розповідав про іноземні видання, а й продемонстрував низку британських газет і журналів: від видань із пивоваріння до новоспеченого «The New European», яке з’явилося після референдуму з «Brexit». Студентам ЗНУ дуже сподобалася насичена та цікава розмова. Вони подякували гостю за розмову, а викладачам факультету – за організацію корисного заходу.

Діана Токмань

Схожі новини