Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбувся тренінг для студентів із тайм-менеджменту

На ФСУ відбувся тренінг для студентів із тайм-менеджменту

На ФСУ відбувся тренінг для студентів із тайм-менеджменту
03.03.2017 15:43 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет соціології та управління Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених тренінг

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету соціології та управління днями влаштувало тренінг для студентів, присвячений завжди актуальній темі «Time-management».

Організатор зустрічі, голова НТСАДМВ на ФСУ Сніжана Бондаренко, на початку заходу наголосила на необхідності розуміння справжньої кількості власного часу. Вона, студентка 3 курсу, усвідомлює, що встигнути все й одразу буває не так вже й легко. Тому розробила власну методику щодо використання часових меж, секретами якої поділилася на тренінгу.
Але спочатку кожен присутній за допомогою тесту виявив, хто він за біологічними ритмами – «жайворонок» чи «сова». Потім учасники відслідкували власні «хронофаги» – справи., що забирають особистий час.
Зваживши результати тестування, Сніжана Бондаренко закцентувала увагу присутніх на оптимізації режиму дня, встановленні цілей (мотивації) та уявленні щодо часових резервів. До речі, студентка навела такий приклад: 60% від загальної кількості часу повинна займати діяльність, а 40% часу повинні залишатися у резерві.
Заходи від НТСАДМВ факультету соціології та управління завжди супроводжуються візуалізацією. Тож і цього разу студенти спробували розпланувати свій завтрашній день за наданими таблицями, а потім поділилися враженнями, зазначили на тому, що було корисним та новим, а що вже знайомим.
Усі учасники заходу відзначили його корисність та подякували організатору.

Факультет соціології та управління

Схожі новини