Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЕПК влаштували екскурсію до телеканалу «Алекс»

Студентам ЕПК влаштували екскурсію до телеканалу «Алекс»

Студентам ЕПК влаштували екскурсію до телеканалу «Алекс»
31.03.2017 10:05 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтація екскурсія

Учора, тридцятого березня, студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» Економіко-правничого коледжу ЗНУ отримали унікальну можливість зазирнути у світ телебачення, поспілкуватися з майстрами телебачення. Екскурсія до телеканалу «Алекс» була організована викладачем із дисципліни «Вступ до спеціальності» Ольгою Широбоковою.

Головний режисер Зоя Карпова докладно розповіла студентам, як працює один з найбільших телеканалів запорізького краю. Зоя Олександрівна провела пізнавальну екскурсію студіями телекомпанії, на яких створюють різні телепроекти. Вона поділилася планами щодо нових передач та надала можливість студентам попрацювати перед камерою та відчути себе справжніми журналістами-медійниками.
Екскурсанти побачили, як створюються теле-шоу, ознайомилися з функціональними обов'язками персоналу, познайомилися з режисерами, ведучими, операторами, журналістами та техніками ТРК «Алекс».
Усього першокурсники відвідали 4 знімальні студії: «Алекс-інформ», де проходить запис новин, теле-проекту «Кухня», передача «Акценти» та інші інформаційно-аналітичні проекти. У студії проекту «Кращий день – сьогодні!» студенти дізналися про нюансі роботи учасників ранкових програм: кожен день треба рано вставати і при цьому бути завжди в гарному настрої, постійно відслідковувати новини і бути в курсі всіх подій не тільки міста і країни, але і всього світу... Якісні новини забирають багато часу і сил, але винагороджуються численними переглядами і проявом інтересу до події з боку потенційної аудиторії.
Зоя Олександрівна навіть дозволила студентам ЕПК відвідати технічно-монтажну кімнату, де всі теле-проекти обробляються і передаються на інформаційну стрічку та випускаються безпосередньо в ефір.
Екскурсія виявилася надзвичайно цікавою та пізнавальною. Хлопці і дівчата тільки починають шукають свій подальший напрям роботи, їм було корисно більше дізнатися про створення телепрограм, і, можливо, вже зараз обрати свій професійний напрям у світі журналістики.

Ірма Федючок

Схожі новини