Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / "Автобус новорічних бажань" у ЗНУ

"Автобус новорічних бажань" у ЗНУ

26.12.2007 12:18

Перерва. Студенти, як і завжди, збираються на вулиці. Аж ось з’являється Дід Мороз і Снігуронька - і починається свято!..

До ЗНУ завітали Дід Мороз разом із онукою, щоб привітати наших студентів з новорічними святами. Організаторами святкової поїздки (її маршрут проходив крізь усе місто – від мерії до кількох ВНЗ нашого міста) виступили Комітет зі справ молоді та сім'ї за підтримки міської ради та студентського профкому ЗНТУ.

Взявши участь у новорічних конкурсах, студенти отримували святкові подарунки - м'які іграшки, хлопушки, бенгальські вогні, цукерки.

«На думку студентства, такі заходи об'єднують. А тому нашою задачею є створення святкової атмосфери і позитивного настрою», - говорить заступник голови профкому ЗНТУ Вадим Дубінов.

Студенти із задоволенням брали участь у конкурсах: співали новорічні пісні та декламували вірші. Наприклад, другокурсник факультету журналістики Євген Воронін: «Мені сподобався цей захід, дуже приємно, що серед нас є люди, які напередодні свята створюють урочисту та радісну атмосферу».

Ігор САМОКИШ