Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав Гран-прі виставки «Освіта та кар'єра-2017» і був удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»

ЗНУ отримав Гран-прі виставки «Освіта та кар'єра-2017» і був удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»

ЗНУ отримав Гран-прі виставки «Освіта та кар'єра-2017» і був удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»
06.04.2017 14:28 Виставка гран-прі перемога лідер вищої освіти

Сьогодні, шостого квітня, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбулося відкриття ХХХІ міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра-2017». Запорізький національний університет отримав Гран-прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу». А також був удостоєний почесного звання «Лідер вищої освіти».

Захід відкрили почесні гості виставки. А серед відвідувачів були як освітяни, так і старшокласники, студенти і батьки. Вони мали нагоду вивчити можливості численних українських та закордонних навчальних закладів. Варто відзначити, що на сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» представлені більше 70 вишів з різних країн світу.
Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном. При цьому відвідувачів можуть цікавити різні програми – когось будуть цікавити програми вивчення іноземних мов, когось – середня освіта за кордоном, та, звичайно, вища освіта. Виставки працюють 6-7 квітня 2017 року з 11.00 до 18.00 та 8 квітня 2017 року з 11.00 до 17.00.
Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.
Вітаємо наш виш із цим вагомим надбанням! Та бажаємо Запорізькому національному університету подальших здобутків і процвітання!

Схожі новини