Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фотоконкурс на біологічному факультеті

Фотоконкурс на біологічному факультеті

11.01.2008 11:02

«Запоріжжя – край патріотів» - так називається фотоконкурс, організований Регіональним науково-виробничим центром «Екологія», що діє на базі біологічного факультету Запорізького національного університету. Співорганізаторами цього конкурсу виступили Комітет у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради і Регіональний еколого-молодіжний центр «Сварог».

Усього в змаганні взяли участь 25 осіб. За звання найкращих боролися не лише студенти біологічного факультету. Серед тих, хто вирішив винести на загал своє мистецтво користуватися фотоапаратом, були не тільки студенти інших факультетів, але й інших ВНЗ міста і навіть їхні випускники. Крім того, окремо, поза конкурсом, організували експозицію робіт майстрів, які професійно займаються фотомистецтвом.

- Скажу чесно, ми навіть не очікували такого рівня майстерності від учасників конкурсу, - зазначив директор Центру «Екологія» Олександр Корж. – Нас дуже порадував професіоналізм їхніх робіт, але разом з тим ця обставина ускладнила роботу журі з визначення найдостойніших. Ми навіть намагалися не нагороджувати одного і того ж фотографа у кількох номінаціях, хоча серед учасників багато таких, хто вирішив спробувати свої сили у різних напрямках. Сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними для університету.

Під час нагородження журі у складі помічника ректора з виховної роботи Наталії Воронової, декана біологічного факультету Людмили Омельянчик та директора Регіонального науково-виробничого центру «Екологія» Олександра Коржа спершу вручило усім, хто взяв участь у конкурсі, дипломи учасників та заохочувальні призи, а потім перейшло до нагородження. Кращими у номінації «Овіяна легендами Хортиця» виявилися Галина Бутенко (перше місце), Ангеліна Чемерис (друге місце) і Анастасія Кисельова (третє місце). У номінації «Домашні улюбленці» кращою визнали фотокомпозицію Ірини Мухіної, друге місце посіла робота Маргарити Яценко, а третє – Микити Лебедєва. У номінації «Дивне поруч» першою стала робота Дмитра Федорченка, другою – Дмитра Фролова, а третьою – Василя Діденка. У номінації «Мій рідний край» перше місце посіла фотографія Ірини Макушинської, друге – робота Андрія Домніча, а третє – Вікторії Клюєвої. А тему «Промислові гіганти не сплять» найкраще висвітлили Тетяна Мацькова (перше місце), Олександр Перехов (друге місце) та Олександр Єршов (третє місце).

Звертаючись до присутніх, професор Людмила Омельянчик відзначила, що назва конкурсу не випадкова, адже на факультеті-ініціаторі працюють і навчаються справжні патріоти, які добре розуміють, що любов до рідного краю перш за все виражається у турботі про його розвиток та благополуччя. А наші біологи постійно проводять акції, спрямовані на покращення екологічного стану Запоріжжя, і тим сприяють його процвітанню.

Таміла ТАРАСЕНКО