Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ гідно представили виш під час проведення Запорізької Ліги Сміху

Представники ЗНУ гідно представили виш під час проведення Запорізької Ліги Сміху

Представники ЗНУ гідно представили виш під час проведення Запорізької Ліги Сміху
18.04.2017 14:46 Все Головні новини КВК Ліга Сміху ЕПК філологічний факультет

Учасниками й фаворитами Запорізької Ліги Сміху стали вихідці із Запорізького Національного Університету: команда студентів філологічного факультету «Северный Единорог» та жіноча збірна «Нет парня» - студенток Економіко-правничого коледжу. І першу, і другу команду можна назвати новачками – існують вони трошки більше, ніж 7 місяців. Але при цьому набули надзвичайного досвіду і навчились працювати так, що підкорили найкрупніший фестиваль з гумору в Запоріжжі. Робити з недоліків «Единорогов» переваги – взявся Михайло Денисов. А ось справжній брутал Віталій Гончаренко був настільки зачарований дівчатами, що не дочекався кінця їх виступу та підірвався зі свого крісла.

Варто відзначити, що саме запорізький Палац культури «Дніпроспецсталь» відкрив свої двері для глядачів наймасштабнішого в Україні чемпіонату з гумору, який дістався і Запоріжжя. Відтак, тут і провели перший фестиваль Запорізької Ліги Сміху. Ще місяць тому чутки про майбутню подію викликали шалений резонанс: заяву на участь у лізі подали 56 колективів, із яких до фестивалю було допущено лише 15. Головними критеріями відбору стали високий рівень гумору та креативна, цікава подача матеріалу. Географія фестивалю також вражала: участь брали не тільки команди з Запоріжжя, а й з Харкова, Черкас, Мелітополя, Дніпра, Дрогобича, Кривого Рогу та навіть Києва.
Правила проведення фестивалю Запорізької Ліги Сміху нічим не відрізнялися від звичайного: якщо зірковому тренеру – людині, яка відома своїм почуттям гумору і має певне минуле у цій галузі - подобається команда, він може підвестися зі свого крісла під час її виступу або в спеціально відведені для цього 30 секунд одразу після його закінчення. Кожен тренер може обрати для подальшої роботи тільки дві команди. Якщо жоден із них не підвівся зі свого крісла, команда переходить у режим очікування. У кінці фестивалю ті тренери, які не набрали потрібної кількості команд, обирають тих, хто знаходиться в режимі очікування. Три команди, які залишаються без тренера, покидають гру.
Своєю чергою, зірковими тренерами стали вкрай відомі особистості: учасники найпопулярнішої запорізької команди «Заинька», чемпіони Відкритої Запорізької Ліги КВК, а також фіналісти першого сезону Ліги Сміху – Віталій Гончаренко та Віктор Іваницький; фронтмени відомого колективу «Замок Любарта», учасники Ліги Сміху – Назар Пащук та Михайло Денисов; ведучий телеканалу ТВ – 5, чемпіон Вищої Української Ліги КВК 2006 року – Андрій Богданович та найчарівніша тренер, учасниця відомої команди КВК «Будильник», Ганна Костенко.
«Це був дуже емоційний, насичений старт Запорізької Ліги сміху, - розповіла учасниця колективу «Нет парня», Катерина Саркісова. - Конкуренція була дуже висока, але за лаштунками панувала максимально дружня, добра атмосфера - кожен залюбки допомагав іншому, і це прекрасно! Крім того, що емоції зашкалювали, з'явився дивовижний досвід - перша гра на такій великій сцені. Ми з командою й до цього часу щиро вражені! Дуже хвилюємся, переживаємо, але чекаємо наступної гри – тим більше, з таким дивовижним тренером, як у нас, все під силу!»
Отже, за результатами фестивалю, грати в ¼ будуть такі команди: «Калифорния», «С понедельника начнем» (тренер - Андрій Богданович); «Омерзительная четверка», «Нет парня» (тренер – Віталій Гончаренко); «Хвилюватися немає причин», «ФІФА» ( тренер – Віктор Іваницький) ; «В центре событий», «500» (тренер – Назар Пащук ); «Северный единорог», «Два человека» (тренер – Михайло Денисов) ; «Банда «Панда», «Драсте» (тренер – Ганна Костенко). Нагадаємо, що наступна гра відбудеться 15 травня. Фестиваль можна буде побачити 23 квітня о 20:20 на телеканалі ТВ5.

Наталія Ольховська,
студентка ЕПК

Схожі новини