Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач юридичного факультету Анна Шарая повернулася зі стажування у польському виші

Викладач юридичного факультету Анна Шарая повернулася зі стажування у польському виші

Викладач юридичного факультету Анна Шарая повернулася зі стажування у польському виші
24.04.2017 10:43 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність академічна мобільність

Керівництво юридичного факультет ЗНУ завжди підтримує намагання викладачів вдосконалювати свої професійні знання та навички, в тому числі – із використанням досвіду іноземних колег і партнерів, завдяки тим можливостям, які відкриває перед представниками ЗНУ участь у міжнародних академічних стажуваннях. Так, днями із відрядження з Вроцлавського університету (Uniwersytet Wrocławski, Вроцлав, Польща) повернулась викладач факультету Анна Шарая. Вона у квітні цього року проходила стажування на базі факультету права, адміністрації та економіки.

За її словами, у неї була змога ознайомитись із прадавньою історією університету, яка нараховує понад 300 років, із сучасними методиками викладання правничих дисциплін. Окрім того, керівництво Вроцлавського університету надало запорізькому викладачу можливість попрацювати у сучасно обладнаній бібліотеці. Університетська книгозбірня містить велику кількість навчальної та наукової літератури у паперовому та електронному вигляді, виданої польською, англійською та українською мовами. Сама Анна Шарая оцінює свій досвід стажування на базі польського вишу як дуже цікаве та інформаційно насичене, яке допомогло підвищити рівень професійної компетентності та дізнатися більше про інноваційні методи викладання у польському виші.
Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць висловила задоволення від розвитку польського вектору міжнародної співпраці юридичного факультету. Також вона зауважила, що сподівається на подальшу плідну співпрацю із Вроцлавським університетом.

Юридичний факультет

Схожі новини