Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ влаштували свято іншомовної літератури «Поетичний квітень»

На ФІФ влаштували свято іншомовної літератури «Поетичний квітень»

25.04.2017 08:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології освітній процес поетичний захід

При вивченні іноземних мов велику роль відіграє мотиваційний фактор. Про це викладачі та студенти факультету іноземної філології дуже добре знають. Тому і намагаються використовувати кожну можливість знайомства із національною культурою країн, мови яких вивчаються. Зважаючи на цей важливий фактор, викладачі кафедри викладання другої іноземної мови намагаються залучити студентів до культурної спадщини країн, мови яких вивчаються, через знайомство з іншомовною автентичною поезією.

За ініціативи завідувача кафедри викладання другої іноземної мови, доцента Катерини Ружин минулий тиждень для студентів факультету іноземної філології закінчився теплим, атмосферним заходом – святом іншомовної поезії «Поетичний квітень». Організували зустріч студенти 4 курсу спеціальності «Мова та література (англійська)» разом із доцентом Аллою Мамедовою.

Ведучі заходу представляли митців, вірші котрих лунали під час презентацій, епоху та напрямок, в яких вони працювали. Під час декламування поетичних творів на екрані можна було побачити портрет автора, тематичні ілюстрації до твору, а також почути музику, котра допомагала відчути та зрозуміти кожен вірш. Такий супровід подвоював естетичну насолоду від свята. Варто зазначити, що ведучі говорили одразу двома мовами: англійською, яку сприймає все студентство ФІФ як першу або другу іноземну мову, а також українською. Виконувались твори класиків німецької літератури: Аліна Мосієнко (Р.Рільке), Дмитро Кравченко (Г.Гейне), Сергій Хілай (Йозеф Ейхендорф). Із французькими класиками знайомили Орина Чигир (Т.Готьє), Альона Болюта (Ф.Превер), Дар’я Засько, Ірина Кулачок (П.Верлен). Англійська класика була представлена віршами у виконанні Марії Нестеренко (Р.Кіплінг). Кожний виступ не залишив байдужими глядачів, які щедро дякували декламаторам оплесками. Справжній фурор викликав виступ доцента кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслава Александрова із віршами Р. Стівенсона та Дж. Байрона. Його акторське перевтілення та майстерна подача творів знайшли емоційний відгук аудиторії. З великим задоволенням присутні також послухали музичне попурі з французьких пісень у виконанні Ганни Манькус.

У своєму заключному слові завкафедри подякувала організаторам свята, студентам, котрі брали участь у заході, їх викладачам, що надихнули на участь у заході. Катерина Михайлівна зазначила, що для вивчення іноземних мов важливим фактором є не тільки «проза аудиторних занять», але й «поезія культури країн», яка пізнається через занурення у поетичні, музичні твори.

Ганна Ваніна