Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічна казка для співробітників ЗНУ та їхніх дітей

Новорічна казка для співробітників ЗНУ та їхніх дітей

16.01.2008 17:58

За доброю традицією профспілковий комітет ЗНУ і цього року радував усіх співробітників своїми численними подарунками і сюрпризами. Найбільше пощастило дітям наших викладачів та співробітників. Адже до Нового року кожен з них отримав: рюкзачок, наповнений солодощами, квитки до кінотеатру «Довженко» на мультфільм «Бурундучки», у цирк та на новорічне свято у ПК «Дніпроспецталь».

Крім того, завдяки старанням адміністрації нашого ВНЗ, Профспілкового комітету та факультету СПП, дітки співробітників також мали змогу побувати на чудовому святі Новорічної ялинки, яке пройшло 28 грудня у БК імені Дроб’язка. Слід зазначити, що свято було схожим на справжню казку. Адже студенти акторського відділення постаралися на славу і напрочуд реально перевтілилися у Діда Мороза, Снігуроньку, кота Базиліо, лисичку Алісу, Бабу Ягу та інших фантастичних героїв. Саме тому підготована вистава викликала захоплення у дітей, які із зачаруванням спостерігали за тим, що відбувалося на імпровізованій сцені. Опісля театралізованого дійства малеча розважалася, фотографуючись із Дідом морозом, співаючи пісні та танцюючи у хороводах навколо ялинки.
Наприкінці свята кожен отримав ще й солодкий подарунок «Новорічний будинок» від фонду соціального страхування тимчасової втрати працездатності.

Ще один приємний сюрприз працівники профспілкового комітету влаштували для наших співробітників: до свята старого Нового року вони організували культмасовий похід для всіх бажаючих у кінотеатр «Довженко» на фільм «Іронія долі. Продовження». Найбільшою приємною несподіванкою виявилися ціна квитків, яка складала усього 4 гривні.

Юлія ЧЕРНЕТА