Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ стала лауреатом Міжнародного фестивалю молодих виконавців

Студентка ЗНУ стала лауреатом Міжнародного фестивалю молодих виконавців

18.01.2008 09:33

Другокурсниця факультету соціальної педагогіки та психології Ганна Косенко стала лауреатом Міжнародного фестивалю молодих виконавців «Інтершоу», що проходив з 5 по 10 січня у місті Бєльско-Бяла (Польща).

На цьому фестивалі зібралося чимало виконавців віком від 4 до 25 років з різних куточків СНД. Протягом п’яти днів фестивалю, учасникам пощастило не тільки взяти участь у конкурсній програмі та познайомитися з безліччю молодих виконавців, а ще й побувати на цікавих екскурсіях у Кракові та куротному містечку Щирк.

У рамках конкурсної програми Ганна виконала дві пісні. Перша – світовий шлягер Тіни Тернер «You simply the best». А друга, - авторська - «Моя любов». Слід зазначити, що останню пісню для запорізької співачки спеціально написали Олена Кучер – автор тексту, яка сьогодні пише пісні для багатьох відомих зірок українського шоу-бізнесу, зокрема для Наталії Могилевської та Насті Каменських; та Борис Кукоба – композитор, який сьогодні працює аранжувальником на телеканалі «Інтер».

Блискуче виконання пісень та надзвичайний вокальний талант принесли Ганні 2 призове місце на конкурсі, диплом лауреата та кубок. Також дівчину запросили на музичний фестиваль «Маленькі зірки», що проходитиме з 8 до 12 лютого у місті Херсон. На цей фестиваль Ганна планує поїхати як керівник від музичної студії «Юність».

Та цій перемозі передували й інші. Так, Ганна Косенко стала лауреатом ще й таких музичних фестивалів, як міжнародний «Київ-Весна 2007» та всеукраїнський «Ялтинський берег», де зайняла відповідно перше і третє місця. У рідному Запоріжжі наша студентка стала лауреатом Обласного фестивалю молодих виконавців «Зорепад».

Професійно Ганна займається співом вже чотири роки, проте співати почала ще з дитячого садочку. Улюбленими виконавцями дівчини є Мерайя Кері, Гайтана та група «А-Студіо». Цікавим фактом біографії Ганни Косенко можна вважати те, що вона була сусідкою всім відомого запоріжця – Олександра Панайотова. Саме він і познайомив дівчину із її теперішнім наставником і вчителем керівником Володимиром Артєм’євим.

Юлія ЧЕРНЕТА