Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК стали волонтерами благодійної акції «Світ великих сердець»

Студенти ЕПК стали волонтерами благодійної акції «Світ великих сердець»

Студенти ЕПК стали волонтерами благодійної акції «Світ великих сердець»
28.04.2017 14:37 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерство благодійна діяльність акція

Днями, за традицією, що склалася в Економіко-правничому коледжі, студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» взяли участь у благодійному заході «Світ великих сердець». Його організатором виступила Запорізька обласна громадська організація «Флоренс». Метою цієї акції була допомога дітям із обмеженими можливостями інтегруватися в суспільство.

 Під час заходу діти мали змогу показати свої таланти, пограти та отримати призи. Захід розпочався з ігрової частини. У холі ПК «ЗАлК» розташували чимало станцій із конкурсами. Зокрема, серед них були: боулінг, арм-реслінг, дартс, сканворди, караоке тощо. Тут діти за участь і перемогу отримували фішки, які потім обмінювали на подарунки.
Учасники свята змогли відвідати салон краси, уроки танців та спробувати на собі художній розпис на тілі. Конкурси, в яких активно брали участь всі присутні, тривали більше години. У залі діти переглянули чудовий концерт, під час якого їм продемонстрували хореографічні та вокальні номери. Задоволені залишились не тільки діти, їх батьки, а й всі присутні. Вони відзначили не лише чудові конкурси та виставу. Але й дружню атмосферу, яка панувала на заході завдяки зусиллям організаторів і волонтерів.
Самі ж студенти ЕПК відчували радість від спілкування з дітьми і від того, що приєдналися до доброї справи. Організатори заходу сподіваються, що діти зрозуміли: «великі серця» – поруч, і неможливо відчути себе самотнім, коли поблизу є ті, хто завжди ладен прийти на допомогу.

Наталія Бабіч,
студентка ЕПК групи К 11-15

Схожі новини