Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ підвищують кваліфікацію на базі університету ім. Т.Масарика

Співробітники ЗНУ підвищують кваліфікацію на базі університету ім. Т.Масарика

05.05.2017 09:18 Все Головні новини Міжнародний відділ стажування

Активність молоді, як студентів, так і співробітників Запорізького національного університету в напрямку участі в міжнародних конференціях, стажуванні часто залежить й від власного бажання, мотивації необхідності такої форми підвищення кваліфікації. Наприклад, з метою стажування за кордоном, щоб підвищити свою кваліфікацію виявила фахівець відділу міжнародних зв’язків Запорізького національного університету Катерина Касьян.

Вона пройшла стажування з 2 по 8 квітня за програмою «Erasmus+» в університеті ім. Масарика (м.Брно, Чеська Республіка). Зазначимо, що це один з провідних державних вишів країни, в якому навчаються близько 40 тисяч студентів. Програма стажування передбачала участь в семінарі «International week» для співробітників міжнародних відділів ВНЗ, в якому і взяла участь представниця Запорізького національного університету. Всього у цьому семінарі взяли участь представники міжнародних відділів з 50 університетів Європи і світу.
Зазначимо, що така форма роботи є доволі ефективною задля забезпечення професійного росту фахівців Запорізького національного університету. Також з цією метою використовують можливість отримання ґрантів від міжнародних організацій, благодійних фондів, наукових товариств тощо.
Все це сприяє підвищенню мобільності молодих фахівців, їх професійного рівня та позитивного іміджу університету на міжнародній арені.

Олена Переверзєва