Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міні-футбол ЗНУ: грають викладачі

Міні-футбол ЗНУ: грають викладачі

25.01.2008 13:47

Фіналом Чемпіонату з міні-футболу між професорсько-викладацьким складом і співробітниками університету завершилася спартакіада ЗНУ. Перемогла команда адміністрації.

Поєдинок збірної команди викладачів фізичного і математичного факультетів проти факультету фізичного виховання відкривав футбольний день. З мінімальною перевагою перемога за футболістами фізмату: 2:1.

В другій грі зустрілися команди адміністративно-господарської частини (АГЧ) нашого університету та адміністрації (викладачі міжфакультетської кафедри фізичного виховання і представників ректорату). Матч виявився досить яскравим і гольовим. До речі, ректор університету Сергій Тимченко також продемонстрував свої вміння нападаючого, двічі вразивши ворота суперників. Результат: 9:0 і футболісти адміністрації у півфіналі.

В наступному поєдинку збірна факультетів (викладачі з історичного, філологічного і факультету соціального управління) зіграла проти команди-переможця першого матчу – фізмату. З перших хвилин здавалося, що збірній факультетів не вдасться здолати такого зіграного суперника, проте гравці довели протилежне. Як результат, рахунок: 6:2 на користь викладачів збірних факультетів.

Далі на поле знову вийшли представники команди адміністрації, вони зіграли із збірною біологічного факультету із рахунком 8:0.

Потому на глядачів чекав матч за третє і четверте місця, який провели команди фізмату і біологів. Гра завершилася на користь викладачів фізичного і математичного факультетів, які з рахунком 5:3 переграли суперників.

У фіналі зустрілися збірна історичного, філологічного і факультету соціального управління і команда адміністрації. З самого початку першого тайму біля воріт збірної утворилася напруга, яка не спадала аж до середини першого тайму. Тут було все: швидкість, азарт, майстерність. Хочеться відзначити гру голкіпера збірної факультетів, старшого викладача факультету фізичного виховання Сергія Попова, який відбивав неймовірні удари. Проте, вже в середині гри той же Попов пропускає!.. Та відповідь викладачів збірної факультетів - миттєва: отже, 1:1. За кілька хвилин до перерви команда адміністрації знову пропускає. Другий тайм виявився не менш видовищним, лише голів значно побільшало. Остаточний рахунок зустрічі 6:3 на користь команди адміністрації.

Отже, перше місце – за командою адміністрації, на другому – збірна історичного, філологічного і факультету соціального управління, а на третій сходинці – представники фізичного і математичного факультету. Переможці отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.

Ігор САМОКИШ