Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Важкоатлети ЗНУ їдуть на чемпіонат світу

Важкоатлети ЗНУ їдуть на чемпіонат світу

Важкоатлети ЗНУ їдуть на чемпіонат світу
15.06.2017 09:49 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання ЕПК Чемпіонат світу із важкої атлетики серед юніорів до 20 років

З п’ятнадцятого по двадцять третього червня в Токіо (Японія) відбудеться Чемпіонат світу із важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У склад збірної команди України із важкої атлетики увійшли три представники Запоріжжя, з них – двоє із Запорізького національного університету.

Так, Анна Панова - майстер спорту міжнародного класу (категорія 60 кг), студентка Запорізького національного університету (факультет фізичного виховання, 2 курс). А Кирил Пирогов – майстер спорту України (категорія 94 кг), студент з курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.

До речі, минулий рік був щедрим на спортивні перемоги для студентів і випускників Запорізького національного університету. Тож не дивно, що його закінчення відзначилося гідним вшануванням на обласному рівні видатних досягнень студентки факультету фізичного виховання ЗНУ Анни Панової та її тренера, викладача цього факультету Анатолія Орлова. Анну визнали кращою спортсменкою, а Анатолія – кращим тренером Запоріжжя за підсумками грудня. У нашому місті тривав конкурс на ці почесні звання. Його організаторами стала обласна організація Національного олімпійського комітету й Асоціація спортивних журналістів України. Їхні представники визначають найбільш визначні досягнення на спортивній нині упродовж місяця.

Нагадаємо, що Анну й Кирила та їх спортивного наставника Анатолія Орлова напередодні в урочистій обстановці відзначили Почесними грамотами та Подяками ректора ЗНУ за видатні досягнення, примноження спортивної слави університету та популяризації здорового способу життя та заняття спортом серед молоді, за блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів, гідне представлення Запорізького національного університету на європейському рівні, примноження спортивної слави вишу та всієї країни, незламну волю, прагнення до перемоги та вагомі здобутки на шляху до найвищих вершин спортивної кар’єри.

Спортсмени - важкоатлети продемонстрували неймовірні результати на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молоді до 23 років в Ізраїлі. Так, молода важкоатлетка, студентка Запорізького національного університету Анна Панова, виступаючи у віковій категорії до 20 років та у вазі 69 кг завоювала три "золота". У ривку її результат – 98 кг, у штовханні – 119 кг, і в сумі двоборства – 217 кг. Перемога студентки набуває ще більшого значення, якщо згадати, що перед цим останній раз спортсменка-важкоатлетка Запоріжжя повернулася із «золотом» із Чемпіонату Європи в 2002 році. Своєю чергою, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирило Пирогов здобув в категорії 85 кг серед юніорів золото в ривку і бронзу в сумі. 

Крім того, подякою ректора Запорізького національного університету був відзначений викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, майстер спорту України з важкої атлетики Анатолій Орлов за підготовку нової чемпіонки Європи з важкої атлетики серед юніорів, невтомну допомогу новому поколінню юних спортсменів на їхньому шляху до вершин спортивного п’єдесталу, пропаганду здорового способу життя серед молоді та за примноження спортивної слави Запорізького національного університету.

 


Схожі новини