Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ вивчали технології медіа в досягненні гендерної рівності

Викладачі ЗНУ вивчали технології медіа в досягненні гендерної рівності

Викладачі ЗНУ вивчали технології медіа в досягненні гендерної рівності
19.06.2017 13:19 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Центр гендерної освіти Факультет соціальної педагогіки та психології центр гендерної освіти гендерна рівність технології медіа

Нещодавно в Сумському державному університеті відбувся Всеукраїнський захід «Гендерний хакатон: технології і медіа у досягненні гендерної рівності». Запорізький національній університет представляли на заході: Тетяна Голованова, доцент кафедри педагогіки та психології, керівниця центру гендерної освіти ЗНУ та доцент кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко.

Організаторами заходу виступили Сумський державний університет, Всеукраїнська мережа Осередків Гендерної Освіти, Регіональний офіс Представництва фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та компанія CPSC. Учасниками Гендерного хакатону стали керівниці та фахівчині Гендерних центрів, викладачі, викладачки, студентки та студенти українських вишів.
У перший день Всеукраїнського заходу «Гендерний хакатон: технології і медіа у досягненні гендерної рівності» учасники та учасниці презентували напрацювання своїх центрів. Актуальними були виступи «Досвід розробки та впровадження програмного забезпечення для вирішення проблем гендерної нерівності в університетах – краудсорсингової он-лайн платформи» та «Дизайн проти порушення прав людини: протидія гендерній дискримінації».Слід зазначити, що при реалізації проектної діяльності важливим є урахування гендерного аспекту.
Організаторка заходу, керівниця Координаційного центру гуманітарної політики Сумського державного університету Ніна Світайло у своєму виступі підкреслила напрацювання Центру гендерної освіти ЗНУ в інформаційному просторі: а саме роботу групи «Центр гендерної освіти ЗНУ» на Фейсбуці.
Другий та третій дні присвятили роботі команд над проектами, що спрямовані на вирішення проблем гендерної нерівності в українському суспільстві засобами інтернет-технологій. Результатом роботи команди, до якої входили представники Запоріжжя була розробка мобільного додатку для людей, що опинилися у ситуації насильства. Також слід відмітити професіоналізм, активну зацікавленість як учасників, так і організаторів заходу.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини