Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні соцпедагоги Економіко-правничого коледжу успішно склали держіспит

Майбутні соцпедагоги Економіко-правничого коледжу успішно склали держіспит

Майбутні соцпедагоги Економіко-правничого коледжу успішно склали держіспит
19.06.2017 13:23 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК факультет СПП соціальна педагогіка держіспит

Нещодавно студенти Економіко-правничого коледжу спеціальності соціальна педагогіка успішно склали державний екзамен. Ця подія стала визначною для нашого навчального закладу, оскільки в цьому році коледж вперше випускає фахівців за цією спеціальністю.

Екзамен студенти складали на базі факультету соціальної педагогіки та психології. Головою державної екзаменаційної комісії була декан факультету – к.п.н., доц. Ольга Пономаренко, заступником голови виступила директор Економіко-правничого коледжу – Олена Грибанова. Також до складу комісії увійшли завідувач кафедри соціальної педагогіки к.п.н., проф. Наталія Заверико, викладачі кафедри: к.п.н., доц. Олена Лещенко, к.п.н., доц. Тетяна Соловйова, к.п.н., доц. Юліана Мацкевич, а також викладачі Економіко-правничого коледжу – к.п.н. Тетяна Турбар та Катерина Тарасова.
Іспит розпочався з привітального слова декана факультету Ольги Пономаренко. Вона розповіла, що 3 роки тому разом із директором коледжу доклала чимало зусиль за для того, щоб відкрити спеціальність соціальна педагогіка в Економіко-правничому коледжі. Також вона наголосила на тому, що факультет із радістю готовий прийняти студентів та відкрити для них шлях до вищої освіти, яка дає нові можливості для майбутнього професійного зростання та працевлаштування.
Державний екзамен складався з двох етапів. Першим етапом було тестування у комп’ютерній аудиторії. Час було обмежено до 1 години. За цю годину студенти мали відповісти на 80 тестових запитань із чотирьох дисциплін, а саме: «Вікова та педагогічна психологія», «Загальна психологія», «Педагогіка» та «Педагогіка сімейного виховання». Студенти продемонстрували досить високі результати. Максимально можливий бал за тестування – 40 балів, за теоретичне питання – 25 балів та практичне завдання – 35 балів.
Другим етапом була усна відповідь. Соціальні педагоги готували теоретичне та практичне завдання з дисциплін «Соціальна педагогіка» та «Методика соціально-педагогічної роботи».
Комісією було зазначено, що рівень підготовки студентів є високим та вони легко орієнтуються у змісті дисциплін. Творче практичне завдання також не було залишено без уваги. Члени комісії були вражені не лише знаннями, а й ідеями студентів щодо проведення соціальних акцій, масових заходів, інформаційних занять, розрахованих на різну аудиторію.
Враховуючи, що перший випуск спеціальності відбудеться цього року, то екзамен став надзвичайно важливою подією як для коледжу, так і для факультету. Адже, вперше факультет соціальної педагогіки та психології буде приймати випускників Економіко-правничого коледжу на навчання. З впевненістю можна сказати, що університет і коледж продовжують об'єднувати зусилля для досягнення цілей, вдосконалення і розвитку вищої освіти.

Надія Борисенко

Схожі новини