Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Борін Кирило Анатолійович

Борін Кирило Анатолійович

ЗНУ Викладачі Факультет іноземної філології Кафедра викладання другої іноземної мови

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

 • Середа 11.25 - 12.45
 • Дисципліни

  • Практичний курс другої іноземної мови (німецької) (2, 3, 4 курси)
  • Практика перекладу з другої іноземної мови (німецької)

  Біографія

  Народився 8 серпня 1982 року в місті Горлівка Донецької області в родині робітників.

  У 1999 році вступив до Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов на факультет німецької мови, закінчив навчання з відзнакою у 2004 році. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (німецька, англійська) та здобув кваліфікацію вчителя німецької, англійської мов та зарубіжної літератури.

  З вересня 2005 року по листопад 2014 року працював викладачем, старшим викладачем і доцентом кафедри німецької мови Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов.

  Під час роботи у Горлівському державному педагогічному інституту іноземних мов склав іспити до аспірантури зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. З вересня 2007 по січень 2011 року навчався з відривом від виробництва (стаціонарна форма навчання) в аспірантурі Горлівского державного педагогічного інституту іноземних мов.

  27.07.2012 р. успішно захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.01 01 – загальна педагогіка та історія педагогіки за темою «Формування екологічної свідомості учнів у школах Німеччини в другій половині ХХ – на початку ХХІ століття».

  З вересня 2015 року до теперішнього часу працює доцентом кафедри викладання другої іноземної мови Запорізького національного університету.

  Наукова робота

  Має 16 публікацій, з них 12 у фахових та 4 у зарубіжних виданнях. Коло наукових інтересів доцента складають новітні методи викладання іноземних мов, а також педагогічні умови формування екологічної свідомості учнів у школах Німеччини.

  Інформація надана факультетом іноземної філології

  Борін Кирило Анатолійович