Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дбають про створення умов для самореалізації студентів

У ЗНУ дбають про створення умов для самореалізації студентів

У ЗНУ дбають про створення умов для самореалізації студентів
23.06.2017 14:41 Все Факультети Університет юридичний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність

Завершення літньої сесії – час підбивати підсумки діяльності за рік не лише для всього вишу чи факультету, але й для окремих його представників. Дехто зі студентів може із чистим сумлінням насолоджуватись літнім відпочинком та набратися сил перед новим навчальним роком. Йдеться про молодь із активною життєвою позицією. Адже впродовж навчання деякі студенти не лише встигали добре навчатися та підвищувати свої професійні компетентності, але й активно брали участь у житті університету і знаходили час на хобі. Саме до таких активістів належить студент 3 курсу юридичного факультету Олег Пелипенко.

За три роки навчання у виші Олег встиг взяти участь у багатьох різнорівневих конференціях, присвячених актуальним питанням у різних галузях права, зокрема правовій реформі в Україні. На його рахунку – 17 публікацій тез доповідей у студентських наукових збірник. Не меншим своїм досягненням студент вважає перемогу у всеукраїнському всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком: «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Його науковий керівник – декан юридичного факультету, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Тетяна Коломоєць.

За значні досягнення в навчанні та в науковій діяльності Олег Пелипенко став стипендіатом приватного акціонерного товариства «Запоріжсталь» у 2016 році, а також – стипендіатом міського голови м. Запоріжжя.

Крім того. він став учасником міжнародної програми академічного обміну «Studienrieise 2016» і проходив стажування у м. Геттінген та в м. Берлін (Німеччина). Це стало важливим етапом формування його професійних компетентностей та було дуже важливо для Олега. Оскільки серед кола його наукових інтересів – європейське і, зокрема німецьке право.

До речі. він – студентський голова Запорізького відділення Центру німецького права. Активність членів місцевого відділення цього Центру відзначили у його штаб-квартирі, що базується в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Серед численних заходів, які проходили на базі ЗНУ, завдяки зусиллям членів Центру, були тематичні засідання круглих столів, онлайн-конференції із німецькими правознавцями, конкурси та мовні вікторини.

Також Олег бере активну участь у житті університету. Він – член юридичного факультету студентської ради, відповідальний за роботу міжнародного сектору та заступник старости групи. А ще входить до Ліги студентів Асоціації Правників України. Ця організація об’єднує активних студентів-правників, які вже під час навчання у виші прагнуть формувати свої професійні компетентності відповідно до новітніх стандартів освіти та брати активну участь у розбудові правової системи України.

Олег вважає, що секрет його успіху –у правильній організації часу. Адже він ще встигає займатися легкою атлетикою (спринтом), вивчати німецьку мову та читати книжки із психології.

Звісно, нелегко дотримуватись такого напруженого режиму, але його зусилля вже зараз спрямовані на реалізацію поставленої перед собою мети. У майбутньому Олег планує стати співробітником органів Прокуратури України та поєднувати практичну діяльність із науковою у царині адміністративного права. Саме тому він вдячний керівництву університету та факультету за сприятливі умови, створені в ЗНУ для всіх студентів, які прагнуть до самореалізації.

 

Володимир Циганов,

студент 1 курсу факультету журналістики

 

Схожі новини