Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Музична» перерва для всіх закоханих

«Музична» перерва для всіх закоханих

14.02.2008 17:11

Восьмий рік поспіль у місті на День святого Валентина працює автобус «кохання». Маршрут його пролягає через провідні вищі навчальні заклади Запоріжжя. Запорізький національний теж не став виключенням.

А «прологом» до прибуття автобусу стала «музична» перерва, влаштована Студентським центром культури ЗНУ спільно з виховним відділом. Попри холодну лютневу погоду, майданчик перед другим корпусом швидко наповнилася людьми.

Студенти співали, танцювали, брали участь у різноманітних конкурсах, і звісно ж, зізнавалися одне одному в коханні.

Гості з автобусу «кохання» представили для глядачів театралізоване дійство, конкурси з подарунками, масу позитивних емоцій і святкову атмосферу. Поїздку автобуса влаштували Студентський сенат Запорізької державної інженерної академії спільно з Комітетом у справах сім’ї та молоді міської ради за підтримки Червоного хреста і фонду «Сподівання». Анастасія Герасимова, Президент Студентського сенату ЗДІА зазначила: «Метою нашої поїздки було створення святкового настрою, пропаганда здорового способу життя». На запитання, чи потрібні подібні акції, Анастасія відповіла ствердно: «Авжеж! Такі заходи спрямовані на вирішення проблем нашого суспільства (профілактика ВІЛ-СНІДу) та створення святкового настрою!»

Ігор САМОКИШ